Haber - İrfan Can Eğribayat: "Maç sonunda saçma müzikler açılıyor nedense" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İrfan Can Eğribayat: "Maç sonunda saçma müzikler açılıyor nedense"

Süper Lig'de 33. haftada Giresunspor, sahasında Fenerbahçe ile karşılaştı. Mücadele 1-1'lik beraberlikle sona erdi. Fenerbahçe'nin file bekçisi İrfan Can Eğribayat, Giresunspor karşılaşmasının ardından görüşlerini aktardı.

İrfan Can Eğribayat: "Maç sonunda yaşanılanları herkes gördü. Saçma müzikler açılıyor nedense. Fenerbahçe düşmanlığı neden var, bilmiyoruz. Her oynadığımız rakip bize düşman kesiliyor."

İrfan Can Eğribayat: "Daha bitmedi, 3 maçımız var. Rakibimizin de maçları var. Kaybedeceklerdir elbet. Ama bugün burada yapılanlar hiç hoş olmadı. Türk futbolu neden gelişmiyor sorusunun en büyük örneğini bugün burada görmüş olduk."

İrfan Can Eğribayat: "Giresunspor'la ilgili hiçbir şey söylemek istemiyorum. Ceza almaktan da korkuyorum."

İrfan Can Eğribayat: "Camia olarak bunu unutmayacağız. Gerçekten herkeste bir Fenerbahçe düşmanlığı var, bunu bir türlü çözemiyoruz. Bütün saldırılar, oklar bize. Şimdi yine başladılar. İnşallah bir daha Giresun'dan geçmeyiz."

buyuk futbolcu baskasina laf atmaz kendisi ornek olur. Buyuk takim ayni sekilde baskalari ile ugrasmaz kendisi ornek olur

Yuruyedur Galatasarayim!

İrfan Can Eğribayat: "Giresunspor'la ilgili hiçbir şey söylemek istemiyorum. Ceza almaktan da korkuyorum."

Geçen sene bizim maçta hatalı gol yeyince satılmış Cimbomluydu şimdi Fenerin basın sözcüsü oldu her hafta iddialı açıklamalar vize salvolar falan, bir de Türk futbolu adına açıklamalar bundaki kafa bende olsa CEO olmuştum

Üst Alt