Haber - İrfan Can Eğribayat, Serdar Dursun ve Serdar Aziz: "Ana hedefimiz ligdi ama orada şampiyon Galatasaray oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İrfan Can Eğribayat, Serdar Dursun ve Serdar Aziz: "Ana hedefimiz ligdi ama orada şampiyon Galatasaray oldu"

Serdar Dursun: "Ne yazık ki ligde ikinci olduk ama taraftarımıza kupa sözümüz vardı. Bugün sözü tuttuk. İnşallah devam ederiz."

Serdar Aziz: "Ana hedefimiz ligdi. Sonuna kadar mücadele ettik, nitekim şampiyon Galatasaray oldu. Üzgünüz, maça da moralsiz çıktık. Karakter göstermemiz gerekiyordu. Reaksiyon verdik. En azından taraftarımıza bir kupa armağan etmek istiyorduk. İnşallah seneye şampiyon oluruz"

İrfan Can Eğribayat: "İlk hedefimiz ligdi ama olmadı. Taraftarımıza armağan olsun bu kupa. Onları çok üzdük, bunun bilinciyle çıktık bu maça. Kazandığımız için mutluyuz. İlk senemde kupa kazanmak mutluluk verici."

İsmail Yüksek: Geçen hafta maçtan önce yaptığım açıklamalar yanlış anlaşıldı. Milli takımdaki arkadaşlarımın sağladığı başarıyı yanlış şekilde söyleyen biri değilim. Kötü niyetli olmadım hiç. Üzgünüm bundan dolayı. Çok yoğun bir sezondu." (A Spor)

İsmail Yüksek: Geçen hafta maçtan önce yaptığım açıklamalar yanlış anlaşıldı. Milli takımdaki arkadaşlarımın sağladığı başarıyı yanlış şekilde söyleyen biri değilim. Kötü niyetli olmadım hiç. Üzgünüm bundan dolayı. Çok yoğun bir sezondu." (A Spor)
Karakter yoksunu, saygısız seviyesiz herif, seni adam yerine koyan Türk futbolunda hata.

Böyle mallıklar hep başkaları tarafından yanlış anlaşılıyor zaten. Bir kişi de çıkıp ben hatalı bir açıklama yaptım demiyor bu ülkede.

hedefleri ligde arena'da final yaptırmaktı onlara nefesleri yetmedi, lale orta kahbıyla takımlarına bi kupa kazandırdılar, ağustos'ta da fener'e bi daha temizinden koyduracaklar.

Neyi yanlış anlaşıldı lan ptt topçusu?Seni milli takıma alan da senden daha şerefsizdir

Hepsinin suratı asık. Öyle bir koyduk ki, heriflerin şanzıman komple dağıldı. Kaybedene verilen teselli ödülü gibi bir atmosfer var. Beter olun şikeci pislikler.

Ağzına geleni söyle götün titreyince yanlış anlaşıldım diyerek konuyu geçiştirmeye çalış. Adam dediğin sözünün arkasında olur.

Üst Alt