İrfan Can Kahveci Başakşehir'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İrfan Can Kahveci Başakşehir'de!

Tabiri caizse kazmanin teki. 500 bin € bile israf olur.

Ayrica stoperlerin neden 2 tane türk olmasi gerek?

18 kisilik kadroda en fazla 11 veya 12 yabanci olabiliyor, her pozisyon icin 1 kaliteli yabanci olursa, yedekte bekleyen ve fena seviyede olmayan stoperler lazim.

Bunlardan biri Serdar Aziz, digeri Semih olamaz bence. Ahmet Calik Semih'ten cok daha iyi bana gore.

neden türk düşmanısın?

bülent korkmaz gibi efsanemiz yok mu? o da bir stoper

yabancı istiyorsan git chedjou'yu izle

Sacmasapan konusma lütfen.

Olmayacak adama para savurmaya gerek yok. Semih gibi dandun her topa giren adamin teki Ahmet Calik.

Yillardir uzun stoper yok bu takimda, 1,90 civarinda boyu olan adam lazim bize.

18 kisilik kadroda en fazla 11 veya 12 yabanci olabiliyor, her pozisyon icin 1 kaliteli yabanci olursa, yedekte bekleyen ve fena seviyede olmayan stoperler lazim.

Bunlardan biri Serdar Aziz, digeri Semih olamaz bence. Ahmet Calik Semih'ten cok daha iyi bana gore.

Bence Semih den iyi degil. Semihi begenmiyoruz hepimiz dogrudur ama Semih her Anadolu takiminda banko oynar ayni Ahmet Calik gibi iste.

Böyle oyuncular cok az maliyete gelecekse olabilir ama rotasyondan öteye gidemezler. Beni sinir eden sey hep böyle futbolcular pesinde kosmamiz, ilk önce git sana ilk 11 direkt katki verecek adami al sonra kimi getiriyorsan getir.

izlemeden yorum yapmayın

aynısını emre mor için de diyordunuz ilk haberinde

yok komisyon, yok bu çocuk kim, yok endoğan adili v2 olur

ahmet çalık da irfan can da çok iyi topçular

Ben Emre Mor icin birsey demedim, yanlis hatirlamiyorsam tek dedigim bize gelirse gelisemez dememdi.

Cok iyi topcu degiller. Aynisini millet Tarik icin de diyordu Erkan Zengin icin de diyordu, Anadolu'dan gelip büyük takimlarda yani Besiktas Fener ve bizde tutunabilen adam sayisi cok düsük son yillarda. Bizde Trabzon tayfasi var iste Yasin var yoksa alinan digerleri cöpe atilan para resmen.

Üst Alt