İrfan Can Kahveci: "Galatasaray olmazsa Fenerbahçe olmaz, Fenerbahçe olmazsa Galatasaray olmaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İrfan Can Kahveci: "Galatasaray olmazsa Fenerbahçe olmaz, Fenerbahçe olmazsa Galatasaray olmaz"

1649621418471.png

İrfan Can Kahveci: "Fenerbahçe'de oynayan her futbolcunun Galatasaray maçı için ayrı bir motivasyonu olur. Galatasaray'da oynayan futbolcu da Fenerbahçe maçı için aynısını yaşar. Galatasaray olmazsa Fenerbahçe olmaz, Fenerbahçe olmazsa Galatasaray olmaz."

en azından hıyarca triplerde laflar etmemiş.

CL playofllarında hezimet ve avrupa gruplarından çıkamamada tekrar bizi anman dileğiyle

fenerbahçe olmazsa türk futbolu şaha kalkar herzaman diyorum. tff nin de ligin de içine eden hep fener lobisi. nihatı,serveti,tahiri hepsi fenerli.

Sezonu erkenden açmaları iyi oldu bir nevi seneye bizde hiç bir şey yokken rahat rahat kamp yaparken bunlar temmuz sonunda muhtemelen maça çıkacaklar sezon ortasında dökülürler gibi.

üstad TS bile BELKİ çıkar avl grubundan - CL ihtimali dahi vermiyorum şu ukrayna- rusya kafasından piyango vurmazsa.

iki takımda dökülecek. bir nevi aslında ÇOK DOĞRU planlamayla sadece lig olması iyi olacak adımıza - gelri açısından tabii kötü ama umarım gelecek yönetimin 2 gram aklı çalışır ve kötü durumdan iyi bir şey çıkarır.

üstad TS bile BELKİ çıkar avl grubundan - CL ihtimali dahi vermiyorum şu ukrayna- rusya kafasından piyango vurmazsa.

iki takımda dökülecek. bir nevi aslında ÇOK DOĞRU planlamayla sadece lig olması iyi olacak adımıza - gelri açısından tabii kötü ama umarım gelecek yönetimin 2 gram aklı çalışır ve kötü durumdan iyi bir şey çıkarır.
Katılıyorum iyi bir yaz dönemiyle orta sahayı halledebilirsek sezonu erken açanların büyük çoğunluğu ortasında dökülür buradan ts gibi tek kulvarda ztk yı saymıyorum ikinci kulvar olarak akıllı hamleler yapabilirsek 3.yıllık şampiyonluk hasretine son veririz.

Katılıyorum iyi bir yaz dönemiyle orta sahayı halledebilirsek sezonu erken açanların büyük çoğunluğu ortasında dökülür buradan ts gibi tek kulvarda ztk yı saymıyorum ikinci kulvar olarak akıllı hamleler yapabilirsek 3.yıllık şampiyonluk hasretine son veririz.
şampiyonluk gelmeli sneeye - ortamı çok boş bıraktık resmen.

fenev 4 ü takmadan 5 i takmamız lazım. içerideki tek hesabım budur lig bazında - kalanı traş bana göre.

Sen bize fazla güvenme yine de yeğenim. Taraftarın Terim sevdası, her genç oyuncuyu wonder kid zannetmesinden, dinozorların ibra fetişinden, futbolun siyasileşmesinden dolayı biz kısa vadede toparlayamayız.

her sene avrupa liginde çeyrek final falan oynamayı lig şampiyonluklarına tercih ederim. kıytırık ligi izleyen de yok takan da. avrupada vitrindesin 2 tane oyuncu satarsın şampiyonluktan daha büyük para kazanırsın

Üst Alt