"irfan kart görme sakin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"irfan kart görme sakin"

hakem gelmiyorum dese bunun kayıtları zaten acıklanmayacak arkadaşlar

cihan aydın gelmıyorum dese fb suan 2 puan gerımızdeydi

Bu normal ya her hakem aynı şekilde yapıyor sadece kullandığı cümleden dolayı böyle düşünüyorsunuz. Ama itiraz bu cümleden sonra devam ederse ki sanki Var dönüşü devam etti orada vermesi lazımdı.

O penaltıyı verip kart göstermemesi ne mal olduğunu gösteriyor zaten. İyi ki varda Alman varmış ki penaltıyı atlayamamış lavuk. Almanın uyarısına rağmen penaltıyı atlamayı yemedi.

Sorun uyarması değil ki uyardıkran sonra dönüp geliyor neredeyse dövecek hakemi. 1-2-3-10 değil şu belki de 30 kere yaşandı bu sezon

Ali Koç nasıl bir para ödüyorsa basının eski hakemler çoğu pozisyona penaltı değil dedi. Pozisyon 2 kere penaltı es geçilen kırmızı kart diyebilen nadir çıktı

Aslında İrfan özelinde demiyorum hakemlerin genel davranışı böyle olmalı. İrfan çok zorladı, bir sarıyı hak etti.

Asıl sıkıntı MHY itinin kart görmemesi. Böyle tiplere babacanlık da yaramaz, herif zırcahil. Zaten benim bildiğim hakemler yönetecekleri maçtan önce takımları biraz ders çalışırlar adamına göre muamele için.

Cihan iyi hakem diyenler var gözlerime inanamadım.

Uzatma önce 8 dakika olarak gösterilmişti sonra penaltı incelemesi uzayınca 10 dakika olarak güncellendi. Penaltıyı da eklediler yani.

Bu lavuk 10 dakikalık uzatmayı tam 15 dakika oynattı. 5 dakika fener gol atsın diye defalarca son atak şansı verdi.

Aynı lavuk Fener-Kasımpaşa maçında 6 dakika penaltıdan dolayı oynanmayan uzatmada maçı apar topar 98. dakikada bitirdi. 2 dk oynattı sadece.

Bu mu iyi hakem? Aynı şeyin laciverti bu da. Ne olduğunu kanıtladı dün

Üst Alt