İş Yerinde Tacize Uğruyorum - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İş Yerinde Tacize Uğruyorum

Yapılacak tek şey zarfları parmaklarınla ıslatıp yapıştırmak, sonrasında ellerini sabunlamak.

Su yoksa parmağını yala zarfı öyle ıslat. Tek bir defa olmuyorsa her seferinde farklı parmaklarını yala.

Mobbing olduğunu düşünüyorsan da arsız yüzsüz ol. İşe ilk başladığımda ben de mobbinge maruz kaldım. O gün mobbing uygulayanlar şimdi neredeler bilmiyorum; ben kendi birimimde yöneticiyim.

Bu konular milletten dilenmek icin acilmis olmamasi bakimindan ayni paralelde degil

Mevcut uzerine konustugumuz konu ise forumdakilerle alay etme amaci ile acilmis durumda

Gecen gunku grafik konun vardi foruma katilimla alakali , o bunun gibi degildi mesela

bugunku tamamen milletle dalga gecmek icin acilmis bir konu , gereksiz olmasi degil sorun

Adam kırbaçlamış lan seni, açtığın o konular neymiş öyle bi de millete laf ediyosun.

Bu yorumunuza istinaden ben araştırmalarımı düzmeye başlıyorum..

Öncesinde @adem çakar kardeşim izninle avatarını kullanıyorum..

Sana Sinan bey demek istiyordum ama SİNAN diyorum.. Sana sorum şudur SİNAN, aşağıdaki embesil konuları açarken; TARAFTAR forumunu neden düşünmedin..

40 Yıldır Aradığı Babası Transeksüel Çıktı

Dünya Harikası Azure Penceresi, Suya Gömüldü!

Sekreter Aslı ve Belge Sorunsalı

Anne Ogul Baba Kiz Oldu !

Günahların Takımı Fenerbahçe ( @Uğur İz kardeşimiz ayıp olmasın demiş)

Temcit Pilavı (2012 Kupa Seramonisi)

üfflee

0.jpg

Ohhh rahatladım beee

Arada kaynamasın beyler yukarıdaki konuları da entellektüel sinan bilgin açmış, hani açılan konuları beğenmeyip millete ne yazacağını söyleyen.
Vur kırbaçı doruk kolanı içerken içini eriten sexy hatunu düşün.

Arada kaynamasın beyler yukarıdaki konuları da entellektüel sinan bilgin açmış, hani açılan konuları beğenmeyip millete ne yazacağını söyleyen.
Vur kırbaçı doruk kolanı içerken içini eriten sexy hatunu düşün.

Ben burada başıma gelen hazin olayı anlatırken, bu sinan geldi ve bana anlamsızca saldırmaya başladı..

İş yerinde yaşadığım taciz yetmez gibi birde forumda tacize uğradım.. Ben taciz edilirken hepiniz oradaydınız bee

ulan-hepiniz-oradayd%C4%B1n%C4%B1z_530775.jpg

evet parmak var

şu anda kendi işim var onu yürütüyorum ortak bir iş, daha önce başkalarının yanında da çalıştım.ortaklığımda ortağım ,başkalarının yanında çalışırken de iş arkadaşlarım ve patronum tarafından senin bahsettiğin tarz tacizler sürekli başıma geldi.fakat benim düşüncem bunlar tacizden ziyade çalıştığımız insanların kalitesizliğinden kaynaklanan problemler.

senin iş yerinin temizliğini yapan kişinin her şeyi hakkıyla temizlemesini ve düzenli olmasını bekliyorsun kendin gibi, ama evinde hela taşının kenarına sıçıyorsa adam yanlış beklentiler içindesin derim. gibi...

Üst Alt