# Işık Kaan Arslan | Vanspor'da Kiralık - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Işık Kaan Arslan | Vanspor'da Kiralık

İlk mesajlara bakıyorsun ahmet ve semih oynayacağına ışık oynasın, 2 yıl geçmiş şimdi de Alpaslan oynayacağına Işık oynasın mesajları var. Oyuncular değişiyor ama çocuklara olan güven hiç değişmiyor sıfır güven devam. Işık ve Metehan(3.lige kiraladık çocuğu baya gelişip Ramos olacaktır orda) en potansiyelli stoperlerden. Bu konu diğer oyuncular için de geçerli. Sağ bek yedlin yerine Oğulcanı devşirip orda oynatıyoruz ama Yusuf’u, denemek hiç aklımızdan geçmiyor. Pva yerine Ömer oynasın ne fark eder diyoruz ama süleyman oynasın demiyoruz. Daha kötüsü hocamız geleceğe yatırım yapacaz, geleceğin kadrosunu kuracaz bana 3 yıl verin diyor ama geleceği sadece daldaki kuşta görüyor. Mo Afrika kupasında, diagne sakat hemen transfer çünkü elimizde kendi kategorisinde gol kralı Eren yok.

Bu çocuk 10 senedir gelişecek, öte yandan beşiktaşa bakıyorsun serdar diye bir herif çıkıyor sanarsın vida'nın klonu herif. Birde nasıl soğuk kanlılar mal mal hata yaptığını görmedim bizde bayağı embesillik var çözülmesi gereken

Bu çocuk 10 senedir gelişecek, öte yandan beşiktaşa bakıyorsun serdar diye bir herif çıkıyor sanarsın vida'nın klonu herif. Birde nasıl soğuk kanlılar mal mal hata yaptığını görmedim bizde bayağı embesillik var çözülmesi gereken

o herif de altay maçında mı ne oynadı ilk defa ama hata yapmıştı orda sonra oynayarak düzeldi. vida daha bomba ona nazaran örn

Yani aga 21 yasina gelmis cocugun hic mac oynamamis. Millet 17-18 yasinda cocuk oynatiyo biz 21 yasina gelene kadar bekliyoruz sonra neden boyle bu topcular.
Bundan olucagini sanmiyorum ama sebebi yeteneksiz oldugundan degil simdiye kadar hic mac oynamamasi sebepi

Bu gençlerden bir tek ozan kabak kafasını kullandı ve fiziğini geliştirdi. Özel hoca tutmuştu sanırım. Fiziklerini geliştirmeden ve biraz daha hızını arttırmadan hicbirsey olmaz. Aslına bakarsak genç oyuncu yetiştiriyoruz diyosak bunlara bu fiziksel gelişimi olsun diğer konularda gelişimi olsun sağlayacak profesyonelleri takımın zaten görevlendirmesi lazımdı ama klasik Türk mantığı bir hoca veriyolar başlarına herşeyle bu adam ilgileniyor zaten eğitim almamış oluyor genelde bu hocalarda. Böyle olmaz. Emin değilim ama bu imkanı sağlayacak tek isim biraz Hollandadan aldığı tecrübe ile ışıtan gün yapabilir gibime geliyor. Bir şans verseler belki iyi olur.

Semih 6 aylığına alındı belki bu arkadaşın sakatlığı ciddi olduğu için alındı. Kamp kadrosunda da yoktu çünkü yüksek ihtimal 1-1.5 ay daha yok. Alpaslan'ın da omuzu sakat ters bir durumda ameliyat olma durumu var. O yüzden 6 aylık Semih mantıklı bence.
9 sene önceki semih , 3 kere gelmiş , küme düşecek takımdan ayrilmis falan filan
ha oynamis ha oynamamış
ne vermeyeceği ortada bir adam
0 mantıklı transfer benim icin

Üst Alt