# Işık Kaan Arslan | Vanspor'da Kiralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Işık Kaan Arslan | Vanspor'da Kiralık

Semih ve Ahmeti oynatarak aynı şeyleri deneyip deneyip farklı sonuçlar beklemek yerine yeni birşeyler denemek bin kat daha mantıklı ve faydalı.

Sonuçta iç sahada oynayacağız. Ya bu çocuk ya da Gökay oynayabilir. Zira benim Ahmet veya Semihe zerre tahammülüm yok.

sent via GSC

Semih veya Ahmet'ten ne kadar kötü olabilir? Eğer iyi kumaşı varsa sürsün hoca sahaya, Malatya maçıyla başlasın. Ozan'a destek verdik, Işık'a da destek veririz.​
Ama tahminim Malatya maçına Semih veya Ahmet başlar, Fener maçına Donk olabilir. :red:

Oynarsa yaptığı ilk kritik hatadan sonra kenarda Donk vardı şampiyonluğu elinin tersiyle ittin hoca denir

Kendimizi kandırmayalım şimdi Ozan'ı oynatırken iş bu kadar kızışmamış,hata yapacak pay vardı

Bu da dogru ama uc bes cahil boyle diyecek diye oynatmamak hata olur bence

Hazirlik maclarinda rustunu ispatladi biraz sans vereceksin ki gencler demek ki calisip ugrasinca oluyormus diyecek

b45f7525c7384ec285c2ef27078fdcd6.jpeg

4 nisan ki antrenmanda da yer almış

Evet kesinlikle kadroda ama bakalım ilk 11e girebilcek mi

Marcao, o faulü yapmayacak!’

Marcao’nun pozisyonda hatalı olduğunu vurgulayan Fatih Terim, “Marcao kaleye 50 metre mesafede, 2-0 öndeyken o faulü yapmayacak. Sarı kart tartışılır ama faul. Sarı kartı tartışırım ama faul var. Oturup karalar bağlamayacağız, belki hiç beklenmeyen biri orada oynayacak” yorumunu yaptı.

Fenerbahçe maçını da masaya yatıran Fatih Terim, “Maçın önemi, puanlardan gelen önemin dışında, ezeli rekabetten gelen bir önem. İki taraf için de çok önemli bir derbi. Kimseye bir şey söylemeye gerek yok, iki taraf da kendini iyi hazırlar. Galatasaraylılar benim ne söyleyeceğimi zaten tahmin ederler” dedi.

Maç deplasmanda değil de kendi taraftarımızın önünde olsa alacağı destek sayesinde sahada olmasını isterdim. Mesela Ozan 'ın ilk çıktığı kasımpaşa maçını hatırlıyorum korkunç bir destek vardı Ozan 'a haklı olarak

Bu sene için belki değil ama seneye içerde önemli bir maçta çat diye Işık Kaan 'ı ilk 11 de görebiliriz belki

2006 da fb ye 4-0 yenildiğimiz maç.. Gerets o zamanlar daha 18 yaşında olan Uğur - Ferhat bek ikilisiyle çıktı maça.. iki çocuk da bir daha kendine gelemedi..
Bu işler öyle hayal ettiğimiz gibi gerçekleşmiyor..

2006 da fb ye 4-0 yenildiğimiz maç.. Gerets o zamanlar daha 18 yaşında olan Uğur - Ferhat bek ikilisiyle çıktı maça.. iki çocuk da bir daha kendine gelemedi..
Bu işler öyle hayal ettiğimiz gibi gerçekleşmiyor..

bu maç 10 kişi kalmamış mıydık saidou mu ne atılmıştı.. hatta uğuru erkenden çıkarıp ilici falan almıştık çok leş bir takımdık ya anelkalı appiahlı tuncaylı alexli f5ten nasıl şampiyonluk aldık o sezon aklım almıyor.

bu maç 10 kişi kalmamış mıydık saidou mu ne atılmıştı.. hatta uğuru erkenden çıkarıp ilici falan almıştık çok leş bir takımdık ya anelkalı appiahlı tuncaylı alexli f5ten nasıl şampiyonluk aldık o sezon aklım almıyor.
fb habire kücük takimlara karsi puan kaptirdi, egoluktan dolayi, kendini begenmislikten dolayi.

Üst Alt