Işıl Alben | Genel Koordinatör - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işıl Alben | Genel Koordinatör

Cevap: #10 Işıl Alben | KAPTAN

Evet beyler guard önerilerinizi alalım öyleyse.

Nilay Yiğit?

Deniz Boz?

Kübra Siyahdemir? Hangisi Işıl'dan daha iyi.

fazla abartiyoruz.. her insan hata yapar kotu oynayabilir.. sadece boyle bir macta olmasi yakismadi Isil'a..

Evet beyler guard önerilerinizi alalım öyleyse.

Nilay Yiğit?

Deniz Boz?

Kübra Siyahdemir? Hangisi Işıl'dan daha iyi.

Yabancı guard şart.Kaliteli türk oyun kurucu yok.Bu işin ışıl ile olmayacağı çok açık.Her fener maçını onun yüzünden kaybediyoruz

Son top kaybını yapan ışıl.Catchings değil.Bilgilendirme yapayım

Son 2 saniye kala topu faul çizgisinin biraz çarprazından alıp atmak yerine hatalı yürüme yapıyorsan bu takımda işin bitmiş demektir.Bu kadar düşük özgüven olmaz.Yayın gerisinde ışılı boş bırakıyorlar dönüp atmaya cesareti yok

O zaman da Tuğba'ya saracaksınız kafana göre yabancı oynatamıyorsun 3+1 sınırı var, elimizdeki en iyi yerliler Işıl ve Bahar olduğuna göre yabancıları diğer mevkilere gidecek.

Biliyoruz herhalde, ona göre oyuncu sokarsın olur biter.

Hodges muazzam bir oyuncu mu?Onun yerine şimdi sağlam bir guard olabilirdi.

Son 2 saniye kala topu faul çizgisinin biraz çarprazından alıp atmak yerine hatalı yürüme yapıyorsan bu takımda işin bitmiş demektir.Bu kadar düşük özgüven olmaz.Yayın gerisinde ışılı boş bırakıyorlar dönüp atmaya cesareti yok

Aynen, Isil ölmus artik. Potadan 2 metre uzakliktasin etrafinda kimse yok sen topla 5 adim atiyorsun.

Burada Işıl'ın suçu ne? Takımda illaki yerli bir guard olacak o da önümüzdeki 10 yıl boyunca Işıl.

Benim mesajım anlaşılamıyor mu?

Ben Işıl gitsin diye birşey mi yazdım?

Hodges ile ışıl aynı kişiler mi yoksa?

Benim derdim kadroda sağlam bir guardın olmaması.

Işıl'ın da yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt