Işıtan Gün Beyaz Tv’ye Katıldı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işıtan Gün Beyaz Tv’ye Katıldı!

Işıtan Gün: "Galatasaray ürünlerini Avrupa'da satmak için cebimden para verdim. Galatasaray'ın cebinden 1 kuruş çıkmamıştır. Galatasaray'dan bana ihtarname gelmedi. Sözleşme fesih için bir ihtarnameye ihtiyacım yok. Ürünleri iade ettim, cebimden para harcadım."

başta twitleri olmak üzere birkaç sıkıntılı meselesi olan admaın şu programa çıkmamayı akıl edememesi bile büyük problem

acilen yönetim değişikliği şart

Ahmet Çakar: "Torrent ile ilk görüşmeyi ne zaman yaptınız?"

Işıtan Gün: "Takvimime bakmam lazım."

Ahmet Çakar: "Bakabilirsiniz, bekliyorum."

Işıtan Gün: "Arabadayım."

Ahmet Çakar: "Sağa çekin.”
anayoldayım çekemem aha teker patladı durun lastiği değiştireceğim.sizi sonra arıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Işıtan Gün: "Galatasaray ürünlerini Avrupa'da satmak için cebimden para verdim. Galatasaray'ın cebinden 1 kuruş çıkmamıştır. Galatasaray'dan bana ihtarname gelmedi. Sözleşme fesih için bir ihtarnameye ihtiyacım yok. Ürünleri iade ettim, cebimden para harcadım."

Gerizekali ahmet. Sen bikini , arda pubis felan diye serefsizce isler dedin. Bos yapma. Daha baska yerden vuracakken en mal yerden daldib

Ahmet Çakar: "Transfer sezonu başlayınca Fatih Terim’in gönderilmesi manidar mı?"

Işıtan Gün: "Sizce manidar mı? Olabilir yani… Fatih Terim’le yolları ayırma kararı başkanın kararıdır. Bu soruların muhatabı sayın başkandır."

Üst Alt