İSK 2. Maç | Real Madrid 2-0 Barcelona | MS | 17 Ağustos | Tivibu Spor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İSK 2. Maç | Real Madrid 2-0 Barcelona | MS | 17 Ağustos | Tivibu Spor

DHYewc9XcAAw1U_.jpg

Uzay takımı devri kapanmış demek ki. Her şeyin bir sonu var elbet tamam da ben biraz daha devam eder diye ümit ediyordum. Messi eski Messi değil, Neymar kaybedildi, Suarez'in ne yaptığı belli değil, orta saha - stoper - bek mevkilerinde çok ciddi sıkıntılar var. Her şeyi geçtim bugün Barça gerçekten çok kötü. Hani kötü olduğu maçlar da var elbet lakin bu kadar kötü oynadığı bir maç hatırlamıyorum. Belki 4-0 biten PSG maçı olabilir.

Messi'nin Messi ve Barça'nın Barça olduğu 4-5 sene önceki Guardiolalı uzay takımı devri kapanmış. Benim gördüğüm en iyi takım o takımdı. Real'i bir sene içerisinde hem 6-2 hem de 5-0 yenen takımdan bahsediyorum. Şu an ki Real, şu ana kadar gördüğüm en iyi takım değil lakin taş gibi takım oldular. Ayakları yere sağlam basıyor. Bu sene de CL'yi alabilirler öyle görünüyor. Umarım yanılırım ama üzülerek söylüyorum ki Barça ve Messi devri kapanmaya yüz tutmuş.

Zidane öncesinde Madrid kadrosu çok eleştiriliyordu, bu forumda Madrid için Ronaldo'yu çıkarınca çok vasat takım şeklinde yorumlar bile yapılıyordu. Zidane ile uyum yakalayan takımda her oyuncu seviye atladı resmen. Barça da işe iyi bir hocayla başlamalı.

Barca'nın yedekleri de çok leş la müdahale etmek istese kulübede adam yok. Xavi'den sonra o mevki dolmadı, Xavi için İspanya ve Barca'da sistemin içinde iyi oyuncu deniliyordu da adam bizzat o sistemi yaratan oyuncuydu zaten. İspanya'da Barcelona'da Xavi'den sonra götü toplayamadı. Dünya'da onun muadili bir oyuncu da olmadığı için yani ona yakın adamlar Kroos ve Modric Real'de zaten. Andre Gomes'i koymuşlar da 1.90 adam zaten beli dönmüyor herifin orada kim aldıysa vallahi hiçbirşey anlamıyorum bu adamın oynadığı toptan. Ter Stegen'de ciddi derecede kötü kaleci tamamen kişisel görüşüm. Vallahi Barca bedava bıraksın 2.sınıf takımlar bile almaz bu adamı.

Busquets, Pique, Umtiti, Suarez, Messi ve belki Alba haric takimin komple degismesi lazim. Rakitic, Roberto, Denis oturabilir. Semedo'yu bilmem.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

pique, messi ve suarez disinda ilk 11 oynayacak adam görünmüyor barcelona'da.
kaleciler marlon vermaelen digne vidal douglas samper gomes suarez arda haddadi alcacer falan paketlenmeli
digerleri yedek olur

Üst Alt