Islam Slimani Fenerbahçe'de - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Islam Slimani Fenerbahçe'de

ilgiçki guiza da slimani de kötü topçular değil. ama öyle bi cenabetlik varki 90dk oynayan muğdat bile 1 sezon oynayan slimaniden fazla katkı verdi

zaten anladığım kadarıyla fb camiasındaki futbolcular hiç mutlu ve huzurlu değiller. sadece edu drecana alex luganolu kadroları bizimki gibi yapıdaydı.

bizim camia maşallah bu konuda iyi ve aile gibi oluyoruz. bunlara gelenler hep mutsuz oluyor. memiktaş öyle değil bak. fbde bi bkluk var. futbolculara zorla arma öptürtüp gsaraya gol attıracağım falan dedirtiyolar. kim bilir içerde ne gibi bi baskıcı diktatoral bi yönetim var allah bilir

Valla sezon başında keşke biz alsak diyodum ne yalan söyleyeyim çok isterdim

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hep söylüyorum ya futbolun yüzde 50si psikoloji. Belki daha fazlası gerisi yalan en büyük örneklerinden biri de bu adamın bu sezonki performansı

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sakatlıktan ötürü 2017de 14 maç ,2018 de 13 maç kaçırmış.GS sözlükte gördüm bunu.2 senedir zaten pek ortada yok.ama slimaniyi beslersen verim alırsın.bilhassa kanatlardan...peki fenerbahce bunu yapabilecek mi?bilemiyorum.gulliano ve valbuenanın hali ortada.ayew fizik olarak bitik,geldi sakatlandı.slimaniyi beslersen katkı alırsın.

abartılacak bi transfer değil.çok maaş verdilerse şu durumda kendi sorunları.bizim ihtiyacımız olan bi forvet değil slimani.gomis var zaten.bize ihenachio tarzı biri lazım.
oy yerim seni sergiş,canım kendim:sarıkalp:hiç bi transferi övmem ya ,manyak mıyım ben:kırmızıkalp::sarıkalp:

Üst Alt