İşler Güçler | Salı | 22.15 | Star TV - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşler Güçler | Salı | 22.15 | Star TV

Cevap: İşler Güçler | Salı | 22:15 | Star TV

Bu bölüm güzeldi bence.Bozma olayına gelirsek haftada 90 dakika dizi tabi bozar zaten bu dizinin en güzel bölümleri CL maçlarından sonra ki yani 1 hafta arayla olan bölümler.Ama yinede güzel gidiyor bence.

ecevit ve annesi gerçekten can sıkıyor resmen diger kısımlardan yeniyor sınırları zorlama seviyesinde

[h=2]'İşler Güçler' ekibi dizinin sevenlerini çok üzecek bir karar aldı...[/h]Star TV'nin özellikle genç izleyiciler arasında oldukça sevilen dizisi İşler Güçler, dün akşam yayınlanan bölümünün ardından tatile çıktı.

Dizinin yaratıcısı Selçuk Aydemir, haberi Twitter adresinden "Kendi kalesine gol atmaktan tarifsiz bir zevk alan dizi "İşler Güçler" bir kaç hafta tatilde. Dinleniyoruz. Ocak ortası devam edeceğiz" sözleriyle duyurdu.

İşler Güçler'in dün yayınlanan bölümünde başrol oyuncularından Murat Cemcir'in yer almaması söylentilere neden olmuştu.

Ecevit ve diğer kız konusunda katılıyorum. Gereksiz mevzular dönüyor. Çekeceksin 60 dakika Ahmet-Murat-Sadi çevresinde dönen bi hikaye, ilk bölümlerdeki gibi, yürüyüp gidecek.

Bölüme gelince güzeldi. Onur'un ezan muhabbetinde gülerken koltuktan nasıl düşmedim hala şaşırıyorum
:asd::asd::asd:

Murat cemcir ayrıldı gibi söylentiler dolaşıyor umarım doğru değildir. Ben ecevit ve annesinin olduğu sahneleri geçiyorm zaten. :D

Üst Alt