# İsmail Çipe - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Ben bu adamı altyapıda da izledim , gerçekten kova ve çöp yorumlarınızı anlayamıyorum. Yani kalecilik anlamında neyi kötü yaptığını çözemedim. Top tekniğiyle alakalı bir durum varsa şundan altı ay öncesine kadar Muslerayla karşılaştırmak gibi bir durum olamaz da ilk yarıdaki maçların çoğunda Muslera bile saçma sapan topu oyuna sokamama hataları yaptı.

Adamı mimliyorsunuz sonra ne yaparsa yapsın gözünüzde yükselemiyor.Aynısını Rodrigues , Linnes hatta geldiğinde Serdar Aziz’e de yaptınız gayet lafları yedirdi.

Gayet iyiydi iki maçta da , piyasa da yerli kaleci yok ki ben Ufuk’un son senesinden beri çok iyi performans gösteren yerli ikinci kaleci hatırlamıyorum belki son kupa maçlarında Bolat ki o bile geldiğinde leşti , bu transfer merakını bırakın , Erayla falan kıyaslayan su topuna yönelsin.
Bosu bosuna para harciyacagiz. Ismail Cipe'de Batuhan Sen'de ligin alt siralarina karsi iyi oynarlar. Kupa'da iyi oynarlar

Bosu bosuna para harciyacagiz. Ismail Cipe'de Batuhan Sen'de ligin alt siralarina karsi iyi oynarlar. Kupa'da iyi oynarlar

Nasıl ki Carrusca’dan sonra bir dönem herkes Arjantin’den genç yetenek mi???? Carrusca gibi oluyor tutunamazlar gibi saçma şeyler dedi şimdi de aynı algı Eray sonrası altyapı kalecilerine . Şurada İsmail’e sallayanlar toplasan en fazla 3 maçını zor izlemişlerdir.

Ülkede yerli kaleci mi var? Malatya’nın kalecisine 1M bayılmanın ne alemi var? Altınordu Erce dediğiniz arkadaşa güvenmiş ki çocuk ilerlemiş. Biz anca köstek olalım. Sonra kulübü Aysal mı batırdı Terim mi çok harcadı? Taraftarın bu transfer hastalıkları , elindeki herşeyi gömme arzusu harcadı.

Üst Alt