# İsmail Çipe - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

İsmail de iyi kumaş var Muslera gibi çizgi kalecisi yani yan toplarda zayıf eğer taffarel biraz gelistirmeye çalışırsa yan toplarida geliştirebilir
Ben aslında kiralanip oynamasindan yanayım kaleci oynamadan olmaz

94-95 jenerasyonu idare ederdi.ismail çipe,recep burak yılmaz,erdi güncan,emre tosun,ibrahim coskun,berk ünsal,sadık çiftpınar,hüseyin tokmak aklıma gelenler.

erdi güncan potansiyelliydi ama sakatlıklar bitirdi cocugu.bunun dısında kendisi fenerli ve karakterde de problem olabilir.benim gözlemlerim o yöndeydi.

96 lılardan sadece hüseyin altug taş hatırladıgım...97 ve 98lilerde birhan ve doguscan cok yetenekliydi.

Hiç dk almamis bir kaleci icin bayagi iyi
Bu cocuk ligde dk almali
Aksi takdirde curumeye terk edilmistir denebilir

ub.msji

Eraydan sonra ilaç fakat bu çocuğun sürekli oynaması lazım. Önümüzdeki sene yararlanmayacaksak kiraya verilmeli.

Hiç dk almamis bir kaleci icin bayagi iyi
Bu cocuk ligde dk almali
Aksi takdirde curumeye terk edilmistir denebilir

ub.msji

Bana kalırsa genç bir kaleciyi yedek bekletmem, sürekli oynayacağı bir yere kiralamak lazım. Yedek kaleci dediğin yaşını başını almış tecrübeli biri olmalı as oyuncuya bir şey olursa diye.

Aslında 1461 Trabzon gibi bir takım alıp, spor toto 1.lig bile olsa gençlerin sürekli oynamasını sağlamak lazım.

Üst Alt