# İsmail Çipe - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Tabii muslera çok önemli bizim için ama ismail'e fazla gömülmesin diye yazdım bunu.
olmayacağı hatay maçında belliydi, sonradan terim adama 2. şans verdi bu maçta. gazozuna maçta 4 tane gol yemeyi başardı. bi şans üstelik gs'da bu kadar kolay harcanmamalı. hepsi ozan gibi olsun diyoruz ama yarısından çoğu bizim seviyemize göre çürük.

bana göre bundan futbolcu olmayacak. olursa şaşırır tebrik ederiz, fernandoyla ftora salladık sezon boyu sonra adamlar tokat attı bize. isteriz ki ismail de atsın ama çok zor görüyorum

Bu yetenek ile en fazla FT hocamıza bodyguard olur. Muslera'ya Allah korusun bir şey olsa demek ki o maçta ağzımıza edecekler.
Bize kaliteli ve tecrübeli bir yedek kaleci şart.

Üzerine gelen cılız şutlar dışında sektirmeden tuttuğu bir tane top yok.Geri pasların neredeyse tümünde güvensizlik yarattı.Şu an en fazla 3. kaleci olur kendisinden.Hatay maçındaki performansına şanssızlık demiştim de demek ki o kadar da hazır değilmiş daha bu seviyede oynamaya.

Maçın tek günah keçisi ise değil tabi o ayrı konu.

Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor.. İlk 20 dkyı canlı izledim ama fena çuvallamış sonrasında.. Bu kadar amatörce hata yapılmaz maç eksiğiyle de izah edemiyorum.. Umarım gökhan akkanı alırız

oynamayan kaleci hazır olmaz. Bu yüzden çoğu takım 35 yaş üstü kalecileri yedeğe atıyor.. Onlar tecrübesiyle belli bir avantaj sağlıyor.

Genç kaleci yedek olmamalı. Carrasso gibi hamle lazım ama yabancı sınırı dolu. Ben olsam gidip Tolga Zengin'i alırım mesela.

tafarel,den hicmi birsey örenemedin
tafoya ragmen böyleysen dicek bir sey yok
bende niye kaleci transfer ediyoruz diyordum

Maçı izlemedim de biz kalecileri sokaktan çevirip iki fitness sonrası kulübeye alıyoruz herhalde.
Bu kadar yetersiz adamları elle secsen anca bu kadar olur.

Muslera gitsin yea çok para alıyor yea diyenler sonrasını hiç düşünmüyor. Daha iyisini alana kadar muslera ile kariyer sonuna kadar sözleşme uzatılmalı.
Tutanın iyi olmadığı sürece kupayi değil sapını almaya mahkum kulüpler.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

oynamayan kaleci hazır olmaz. Bu yüzden çoğu takım 35 yaş üstü kalecileri yedeğe atıyor.. Onlar tecrübesiyle belli bir avantaj sağlıyor.

Genç kaleci yedek olmamalı. Carrasso gibi hamle lazım ama yabancı sınırı dolu. Ben olsam gidip Tolga Zengin'i alırım mesela.
insan himi keniraz hazir tutnazdini b
Maçı izlemedim de biz kalecileri sokaktan çevirip iki fitness sonrası kulübeye alıyoruz herhalde.
Bu kadar yetersiz adamları elle secsen anca bu kadar olur.

Muslera gitsin yea çok para alıyor yea diyenler sonrasını hiç düşünmüyor. Daha iyisini alana kadar muslera ile kariyer sonuna kadar sözleşme uzatılmalı.
Tutanın iyi olmadığı sürece kupayi değil sapını almaya mahkum kulüpler.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
yüzde yüz katiliyorum

Üst Alt