# İsmail Çipe - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

bu çocuğu hiç sevmem ama ikinci kaleci olmasına hayır demem zaten kupada balcovaya karşı fln oynar en fazla boş masrafa gerek yok yıllık 100bin tl + macbasi ve + cleensheet üzerine bi sözleşme yapılabilir gidip pau lopez gibi bir kaleciyi alamaz bizimkiler musleranin halefi olarak en azından cenk Gönen gibi boşa masrafa girmeyelim

bu çocuğu hiç sevmem ama ikinci kaleci olmasına hayır demem zaten kupada balcovaya karşı fln oynar en fazla boş masrafa gerek yok yıllık 100bin tl + macbasi ve + cleensheet üzerine bi sözleşme yapılabilir gidip pau lopez gibi bir kaleciyi alamaz bizimkiler musleranin halefi olarak en azından cenk Gönen gibi boşa masrafa girmeyelim
Ya gökhan biraderim seni severim bilirsin yemin ediyorum @Kubat Tokmakçı kardeşim alıntılamasa görmeyeceğim çipe ismail bir haindir, yok edilmesi gerekir mecbur bıraktın beni yazmaya özelden yazsam burada kimse hakkıyla karşı çıkmamış olacak olur mu öyle şey inşallah damperli kamyonun altında kalır da kurtuluruz kendisi hemşerim sayılır selçükün yancısı olması dışında bir problemim yok itirazım kovaların kovası olmasına bırakalım 2.kaleci bu olacağına batuhan olsun 3.kaleci de berk balaban olsun bunlardan iyidir...Bu çocuklar ise yıllık 25.000 tl nin altında oynuyor ne yeniçeriler ne de bunun kadar beceriksizler...Hem de daha gençler...Dışkını yiyeyim böyle antin kuntin fikirlerle gelme...

Not: Yazmıyorum bu istisnaydı yazmasam harakiri yapmam gerekirdi kusura kalmayın...hürmetler...

Üst Alt