İsmail Çokçalış'ın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsmail Çokçalış'ın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı İddiası

1625571412823.png

Galatasaray, Bursaspor forması giyen 21 yaşındaki sağ bek İsmail Çokçalış'ın transferi için görüşmelere başladı.
[@st1lig]

Bursaspor'un 21 yaşındaki sağ beki, Florya’nın yolunu tutmaya hazır. Kulüpler arasında orta yol bulunduktan sonra işin resmiyete dökülmesi bekleniyor.
(@ajansspor)

Anlatılanlara göre sakatlanmadan önce çok tempolu çok güçlü bir oyuncuymus son durumu nedir bilemiyorum

konusunu da açmıştım scout başlığında. Bu sene çoğu izledim, büyük potansiyel. Ancak altay maçında çaprazları koptu, o maça bir çok avrupa takımının scout'u da izlemeye gelmişti

muhtemelen kasım'a kadar yok. Alınması mantıklı olur ama yerli sağ bekimiz olur deniyorsa kolay değil. Sakatlıktan dönecek, takıma alışacak vs. derken ilk yarı olmaz. Mutlaka orada en azından yedek bir sağ bek olmalı

Asları fiziken ve kafadan sakat olan bölgeye bir de sakat yedek aldılar. Yok yav aga bu iş terimle olmayacak, keşke seçim geç yapılmasaydı da mecbur kalmasaydık terime.

Üst Alt