Haber - İsmail Kartal: “Önceden dersime çalıştım” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: “Önceden dersime çalıştım”

İsmail Kartal: "Önümüze iki kağıt alıyoruz. Basın toplantılarında gelebilecek olası sorulara karşı net cevap verebilmek ve kamuoyunu doğru bilgilendirmek için notlar alıyoruz. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için bu oldu. Bundan sonra da kolay kolay kağıttan okumam. Ben sosyal medyayı çok takip eden bir insan değilim ama kulağıma geldi böyle şeyler. İnsanlar yanlış anlamış olabilirler ama böyle bir durum söz konusu değil. Bundan sonra da çok fazla kağıttan okumamaya gayret edeceğim."

Ya aga tamam hadi okudun ettin neyse de kızın sorduğu soru bile hasetten çatlıyorum diye mesaj veriyor. Asıl insanı utandıran konu buydu bence. Yıllardır talip olduğumuz neredeyse her oyuncuya saldıran, bizim elimizden oyuncu almak için kafayı yiyen Fener işte, herkes de bunu biliyor, kalkmış bize çamur atılıyor. Bizim hem Zaha'ya hem de Tete'ye hem ihtiyacımız olduğu hem bonservissiz oldukları hem de fırsat transferi olduğu için talip olduğumuz ortadayken. Şimdi Fred'le Ndombele'ye bizden sonra talip oldunuz diye sizin seviyenize inip gazeteci kılıklı zavallının tekine aptalca sorular sordurup sizin yaptığınız muameleyi mi yapalım? Seviyeyi ilkokula çektiniz düşürmeyin işte daha fazla.

Üst Alt