İsmail Kartal: "Rakip kim olursa olsun, oyunu çirkinleştiren ve yavaşlatan bir teknik adam değilim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsmail Kartal: "Rakip kim olursa olsun, oyunu çirkinleştiren ve yavaşlatan bir teknik adam değilim"

İsmail Kartal: "Bütün futbol ailesi olarak Süper Lig'de herkes büyük sıkıntılar çekiyor. İnanın ki biz çok daha zor durumdayız. Öyle bir sakatlıklar yaşıyoruz ki hepsi orta ve uzun vadeli. Bunların sancısını çekiyoruz."

İsmail Kartal: "Sezon başından bugüne kadar kazandıklarımızı hak ederek kazandık. Kaybettiğimiz bazı maçları ise oyunun galibi olmamıza rağmen basit hatalar veya şanssızlıklardan kaybettik. Bizim çok daha yukarılarda olmamız gerekiyordu."

İsmail Kartal: "Rotasyon yapmam gerekirse yapamıyorum. Amir dinlenmek istediğini, yorgun olduğunu söyledi. Mecburen yedek kulübesinde. Kravets uzun zamandan sonra ilk kez geçen hafta oynadı. 90 dakika oynadı, yoruldu. Dinlendirmek zorundayız."

İsmail Kartal: "Hadziahmetovic çok oynadı. Dinlenmeye ihtiyacı vardı. Dün gece hastanede serum verildi, halsiz hissettiğini söyledi. Geçen hafta 1 oyuncu değiştirebildim. Kravets'i 60-65 gibi çıkarmalıydım. 90 dk. oynadı. Sakatlığındaki ağrıları tekrar hissettiğini söyledi."

Üst Alt