Haber - İsmail Kartal Yine Ağladı: "Kendi evimizde oynayacakken deplasmana gideceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal Yine Ağladı: "Kendi evimizde oynayacakken deplasmana gideceğiz"

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Konferans Ligi'nde oynanacak Spartak Trnava maçı öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Taraftarın desteğiyle kazanmak istediklerini belirten İsmail Kartal, "Spartak Trnava maçıyla ilgili son bir antrenman yapacağız. Kadromuz geniş. Taraftarımızın desteğiyle buradan lider ya da en kötü ikinci olarak gruptan çıkmak istiyoruz. Nordsjaelland maçında sonra çabuk toparlandık. İyi bir reaksiyon verdik" dedi.

"AVERAJ KONUSU ÖNEMLİ"​

Rotasyonla ilgili soruyu yanıtlayan Kartal, "Bugün 1-2 oyuncumun durumuna bakıp karar vereceğim. Kazandığımız takdirde her türlü çıkıyoruz. Lider çıkabilmemiz için averaj konusu önemli. Onun için de bunun matematiğini yapıyoruz. Bunları bu akşam oyuncularımızla yapacağımız toplantıda görüşeceğiz" açıklamasında bulundu.

"BECAO, OCAK ORTASI GİBİ ANTRENMANLARA BAŞLAR"​

İsmail Kartal, Serdar Aziz ve Rodrigo Becao'nun durumuyla ilgili ise şunları söyledi:

"Serdar Aziz takımla antrenmanlara başladı. Eksikleri var. Oyuncunun sakatlığı geçti diye hemen oynatamıyorsunuz. Maç ortamına gelebilmesi için takımın ritmini yakalaması lazım. Bakalım, değerlendireceğiz. Becao'nun durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Onun durumu biraz daha uzun süreceği için ocak ortası gibi takım antrenmanlarına başlar diye düşünüyorum."

"DEĞİŞİKLİK YAPACAK GÜCÜMÜZ YOK"​

Halil Umut Meler'e yapılan saldırı ve maçların ertelenemesine ilişkin İsmail Kartal, "Pazartesi akşamı yaşanan olaydan dolayı Halil Umut Meler'e ve tüm hakem camiasına tekrardan geçmiş olsun diyorum. Kendi evimizde oynayacakken deplasmana gideceğiz ama bu karar federasyonun kararı. Benim buradan herhangi bir yorum yapmam doğru değil. Bununla ilgili kulüp tarafının yorumlaması gerektiğini düşünüyorum."

"GİDEBİLDİĞİMİZ YERE KADAR GİTMEK İSTİYORUZ"​

İsmail Kartal sözlerini şöyle tamamladı:

"Hedeflerimizde herhangi bir değişiklik yok. Gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. İyi durumdayız. İyi Futbol oynuyoruz. Ligin lideriyiz. Güzel bir oyun ve galibiyetle yolumuza devam etmek istiyoruz."

Başkanına soracaksın onu hacı. Gördüğünüz yerde taciz edin diyen o. Ankaragücü başkanı çıkıp ''Kulüpler birliği başkanı Ali Koç'un sözlerini örnek aldım'' dese ne yapacaksın?

Biz naptık yav

1 beraberlik 1 mağlubiyet var aynı puandayız diye mi

Her maçını kazanan hangi takım var dünyada
Şimdi Alper kızacak bana ama kastettiğim tabiki takım veya hoca değil biz derken yönetimi kastediyorum ama daha oncede söylediğim gibi 2000 öncesi dahil bizim yönetimlerin istisnalar hariç hep pasif ve korkak oldular bunu detaylida yazarimda kimse okumaz
Fenerin tüm yöneticileri ve hoca bile hoca olmayan adamının bu denli rahat konuşmaları bizim sayemizde biz be yapsak birsey yapamaz birsey diyemezler diyorlar
Sadece erdeni ayiriyorum bu konuda ki onu bile sindirdiler dogrusunu yapıyor susarak
Özetle bu sene şampiyonluk kaçarsa takım veya hoca sebebiyle değil bizzat yönetim sebebiyle olacak umarım bunu alıntılamak zorunda kalmam ,geçen sene Alanya maçından sonra saha disinida çok iyi yonettik bu sene inanılmaz pasifiz neyse çok detaya girmeye gerek yok nasıl olsa değişen olmayacak

Şimdi Alper kızacak bana ama kastettiğim tabiki takım veya hoca değil biz derken yönetimi kastediyorum ama daha oncede söylediğim gibi 2000 öncesi dahil bizim yönetimlerin istisnalar hariç hep pasif ve korkak oldular bunu detaylida yazarimda kimse okumaz
Fenerin tüm yöneticileri ve hoca bile hoca olmayan adamının bu denli rahat konuşmaları bizim sayemizde biz be yapsak birsey yapamaz birsey diyemezler diyorlar
Sadece erdeni ayiriyorum bu konuda ki onu bile sindirdiler dogrusunu yapıyor susarak
Özetle bu sene şampiyonluk kaçarsa takım veya hoca sebebiyle değil bizzat yönetim sebebiyle olacak umarım bunu alıntılamak zorunda kalmam ,geçen sene Alanya maçından sonra saha disinida çok iyi yonettik bu sene inanılmaz pasifiz neyse çok detaya girmeye gerek yok nasıl olsa değişen olmayacak
Fener medyada ve algıda çok güçlü

Bunu yenecek güçte bir yönetimimiz yok, olmasın da zaten

Dediğini anlıyorum ama çıkıp konuşsak da bir şey değişmez

Ya kes artık beyinsiz herif. Milletin adını bile telafuz edemediği takımdan 6 yedin daha 2 hafta önce hala konuşuyorsun mal mal

Üst Alt