ismail kartal - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Özellikle yerli oyunculardan iyi verim alıyordu doğrusu. Şimdi bir tek Ferdi kaldı iyi performans gösterebilen, onun yerliliği de TC kimliğinden ibaret zaten...

Tutarlı da futbol oynatıyordu. Devam etseydi; kaliteli birer solbek, orta saha ve santrfor transfer etmek suretiyle yürür giderdi muhtemelen. Ha, Kim gittiği için fazladan bir stoper daha alırlardı o kadar...

"Tadic çok pozitif bir çocuk. Balıkçı bir ailenin çocuğu olduğumu söyledim... O da balık tutmayı çok seviyormuş. O bana tuttuğu balıkları gösterdi ben de ona. Müsait bir zamanda çocuklarımızı da alarak onu Anadolu Kavağı'nda balık tutmaya götüreceğim."

Çok ezik ve karakter sorunu var. Maç sonu açıklamalarını, basın toplantılarını seyredin. Göz teması kurmaz. Önüne bakar. Asla lider değil. Öyle olsa kendisini kovan başkanın olduğu takıma geri dönmez. Ismarlama soruyu kağıda bakarak cevap vermesi fiyaskosunu söylememe gerek yok. Bilmeyen yoktur. Tam Ali Koç ve Fenerbahçe kalibresinde teknik direktör.

Üst Alt