İspanyol Basını Duyurdu: Radamel Falcao'yu Satacaklar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanyol Basını Duyurdu: Radamel Falcao'yu Satacaklar!

herif sadece taraftarın değil eminim oyuncular içinde motivasyon düşürücü bir etkendir.

millet antrenman yapıyor bu hıyarda maskesiyle izliyor. :mad:
Yani reis ben olsam ben de huzursuzluk çıkarırdım 7 mil.€ para alan koskoca Falcao maça çıkmak yerine Nusr-et'e gidiyorsa diğer futbolcuların buna razı olduğunu sanmıyorum

Ya bir de benim zoruma giden mesela Muslera'nın sakatlığı Emre Akbaba'nın sakatlığı tamamen darbeye bağlı ağır sakatlıklar ama Falcao koşarken sakatlanıyor bacağını tutuyor sonra hoppa 2 ay piyasada yok iyileşir sahaya çıkar golleri atmaya başlar sonra hoppa koşarken bir daha sakatlanır

Bu performansı hiç beklemezdim.
Hepimizi çok yanılttı mangal başı.
Adam tatile gelmiş.

Hatta daha da ileri gidiyorum, adam bizi soymaya gelmiş.
Bir an önce kurtulsak güzel olacak.

Gscimbom mobil

dünyada milyonlarca el tigre fani varken tr liginde harcandigi kanaatindeyim. ben kendisinde hala epl degil belki ama seria yapacak gücü ve teknigi goruyorum.

akranlari ibrahimovic ve ronaldonum oldugu o ligte falcao da pek ala hünerlerini sergileyebilir..

falcao transferi ders olmustur umarım taraftara. adamın geçmişi geleceğinin teminatı olmuyor malesef. yönetime dünyanın baskısı yapılıp, alındıktan sonra sabahlara kadar eğlenilip sonra sakatlıktan fos çıkınca adam gene yönetime sallayanlar oldu. yanlış. sebebi sensin bu transferin.

geçtiğimiz dönem forvet fiyaskosunu yaşatan yönetime ya alırsınız ya gidersiniz dendi.

rvp v2 oldu adam başımıza. onun sakatlıkları da kulübü benimsememesinden kaynaklıydı, kim bilir belki bizimkinin de öyle..

adama o kadar sevinç gösterileri yapıldı ki uefayı kazandıran kadroya yapılanla hemen hemen aynıydı bu gösteriler. en başta hatayı yapıyoruz. futbolcu dediğin takımına kattıklarından sonra övülmeli. isminden değil.

al simdi sabaha kadar havalimanı gösterisi yap. ayarı hiç yok taraftarın hiç. ya çok iyi ya çok kötü takıma karşı da oyunculara karşı da.

falcao transferi ders olmustur umarım taraftara. adamın geçmişi geleceğinin teminatı olmuyor malesef. yönetime dünyanın baskısı yapılıp, alındıktan sonra sabahlara kadar eğlenilip sonra sakatlıktan fos çıkınca adam gene yönetime sallayanlar oldu. yanlış. sebebi sensin bu transferin.

geçtiğimiz dönem forvet fiyaskosunu yaşatan yönetime ya alırsınız ya gidersiniz dendi.
sadece taraftar mi? yönetimin aptalligi nedeniyle gomisten sonra forvetsiz oynanin isyaniydi.

cikarilacak cok ders var ama biz hic birini almayacaz :)

sadece taraftar mi? yönetimin aptalligi nedeniyle gomisten sonra forvetsiz oynanin isyaniydi.

cikarilacak cok ders var ama biz hic birini almayacaz :)
evet orda en büyük yanlış yapıldı. 300 500 bin dolar için gomis ten olduk. sonra 13m luk diagne kazığı ardından falcao.
geçen seneyi göt zoruyla kurtardık ama acısı bu sene görüldü ki fazlasıyla çıktı, şampiyonluktan etti.

Üst Alt