İsrail, Türk gemisine saldırdı - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsrail, Türk gemisine saldırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İsrail, Türk gemisine saldırdı

O ucakların parcalarını yapmamış olsalar bile kaldıramazsın o uçakları ;) Biraz araştır öyle gel bu konuda. Gerçekci olun. Kurtuluş savaşı devri bitti. Devir ekonomik devir. İsraile karşı hiç ama hiç birşey yapamayız. Ekonomik güç onlarda. One minute!! :tiphat:

dedigim gibi IRS auditori elinde dosyayla dolasan parti baskanimi yoksa israilin suratina 3 dilde sen alcak bir hukumetsin diyebilen, hukumetler iflas ederken hayatina eskisinden iyi olmasa bile az cok devam eden turkiyeye sahip dinci bir lidermi

benim cevabim basit umarim sizde biraz dusunursunuz

Ulan bazısı ülkeden bi cacık olmaz modunda

Bazısı hadi kılıçları kuşanalım önde mehter saldıralım modunda

Ortası yokmu bunun :eek:

Elimize yüzümüze bulaştırmazsak,bu konjonktürü iyi kullanırsak,iç dinamikleri düzeltir sorunları çözersek bölgesel güç olabiliriz. Ama bizim yöneticiler yüze göze bulaştırmada gayet başarılıdır malesef....

ben bu sefer ne yaptigini bildigini hissediyorum

konusmalar cok mantikli gidiyor sertlik sonrasi yumusakliklar falan

ben adim gibi eminim bu isin sonu israil hukumetinin dusmesine ve yeni daha ilimli bir iktidar gelmesiyle sonuclanacak

olan turkiyedeki musevi kardeslerimize oluyor

keske halk daha akilli davransa onlarin turk olduklarini unutmasa

yani basinda sana sorun cikartan ulke batmis iflas etmis

rusyanin durumu ortada, dogu tarafimiz zaten komedi

sen hala gucunun farkinda degilmisin gercekten

Ne yazıkki bazı genç arkadaşlarımız başkalarının güçlerini araştırmaktan kendi gücümüzü araştırmaya vakit mi bulamıyor araştırmak mı istemiyor desem artık; Bize 5. Dünya ülkesi gözüyle bakıyorlar... Çok üzüntü verici bir nokta..

evet onun icin kuyruklarini bacaklarinin arasina alip olaydan 2 saat sonra bunun defense contractlerini etkilemeyecegini soyluyorlar adamlar

gercekten cok bagimliymisiz israile haklisin:)

kac tane yahudi var bir bak dunyada?

bunlarin yuzde kaci israili destekliyor onada bir bak:)

Türkiye israil'in çok ama çok gerisindedir. Kimse bunun aksini iddaa edemez. Yer yüzünde kaç yahudi olduğu önemli değil, onların kaç kişiye hükmettiği önemlidir. Ayrıca para onlarda. Dediğim gibi. Sadece 100 milyar dolarını başka ülkeye transfer etsin israil, bu ülke karışır. Ayrıca madem Türkiye israilden korkmuyor, madem çekinmiyor. O zaman İsrail'in yaptığının aynısını yapsın onlara yapabiliyorsa! İsrail 2 tane askeri rehin alındı diye lübnanı haritadan silecekti. Başbakan falan oraya çıkıp tribünlere oynamasın. Obama'ya ağız eğmesin sıkıyorsa. Hadiii :) Yusufff yusufff herkes. Bi kaç bürokrat ise çıkmış yok efendim şöyle böyle diyerek tribünlere oynuyor. Baş amigo Ahmedinejad'dır. Kendimi bildim bileli israili siliyor,vuruyor, yok ediyor. Ama tık yok bugüne kadar. :) İsrail'e karşı bugüne kadar yaptırım uygulayabilen ülke oldu mu? oldu mu söyleyin? İran demeyin sakın iran'ın yaptırım uygulayacak hiçbir haltı yok.

Ne yazıkki bazı genç arkadaşlarımız başkalarının güçlerini araştırmaktan kendi gücümüzü araştırmaya vakit mi bulamıyor araştırmak mı istemiyor desem artık; Bize 5. Dünya ülkesi gözüyle bakıyorlar... Çok üzüntü verici bir nokta..

Birader yazmıcaktım ama sen ülkeyi güllük gülistanlıkmı sanıyorsun yahu yada çok zenginsin bu kadar polyana olmayın be arkadaşım tamam ülkeyi karalayın demiyoruz

Ulan bazısı ülkeden bi cacık olmaz modunda

Bazısı hadi kılıçları kuşanalım önde mehter saldıralım modunda

Ortası yokmu bunun :eek:

yahu anltiyorum Targutay kardesim kilica falan gerek yok

etrafta kise kalmamis

her isini zorlastiran yunanistan bok cukurunda IMF bile ustlerine ishiyor iflastan cikamazlar 20 sene

rusay zaten zavalli, biz gel desek her yola gelirler

irani yanina cekti tayyip ki bolgede bizden tek guclu ulke odur.

israil icin zaten planlar buyuktu davos ve oncesinden baslayarak o saati isletiyor

sonu belli bu islerin bu bagirti cagirtininda sebebi bu

pkk saldirilari cok artar bugundan sonra yazin bir kenara, ilk gunden belli oldu zaten

kaynagini kurutma cabalari bunlar, onlarda her zmankinden daha kuduz davranacaklar

Konu dışı ama ,

Welcome to Facebook! | Facebook

Bu doğru mu hakikaten. Altındaki açıklamalara bakarsanız bide. :S

Olm oyle sey mi olur kadin orda haber sunarken tansiyonu dusmus bayilmis elemanlar da hemen atlamislar yok sudur yok budur diye. Yani herhangi birsey de olabilir o olay, mesela kadin belki de tarim hakkinda konusurken arkadan ari soktu bayildi, bu da olabilir.

ahmetcakar.jpg

Ahmet Çakar: İsrail'de Güven Özveri Tecrübe varsa İran'a saldırır.

Türkiye israil'in çok ama çok gerisindedir. Kimse bunun aksini iddaa edemez. Yer yüzünde kaç yahudi olduğu önemli değil, onların kaç kişiye hükmettiği önemlidir. Ayrıca para onlarda. Dediğim gibi. Sadece 100 milyar dolarını başka ülkeye transfer etsin israil, bu ülke karışır. Ayrıca madem Türkiye israilden korkmuyor, madem çekinmiyor. O zaman İsrail'in yaptığının aynısını yapsın onlara yapabiliyorsa! İsrail 2 tane askeri rehin alındı diye lübnanı haritadan silecekti. Başbakan falan oraya çıkıp tribünlere oynamasın. Obama'ya ağız eğmesin sıkıyorsa. Hadiii :) Yusufff yusufff herkes. Bi kaç bürokrat ise çıkmış yok efendim şöyle böyle diyerek tribünlere oynuyor. Baş amigo Ahmedinejad'dır. Kendimi bildim bileli israili siliyor,vuruyor, yok ediyor. Ama tık yok bugüne kadar. :) İsrail'e karşı bugüne kadar yaptırım uygulayabilen ülke oldu mu? oldu mu söyleyin? İran demeyin sakın iran'ın yaptırım uygulayacak hiçbir haltı yok.

Türkiye,İranıda İsraili de yenecek güçtedir.Ama iş liderde biter.Ahmedinecad çıkıp meydan okuyor.Abd bile yusufluyor.Savaşalım demiyoruz.Meydan okuyun lan.Türküz .

Ömer doğru söylüyor. Malesef ki söyledikleri tamamen doğru. Serdar Burak arkadaşımız demiş yok Rusya'ya bak falan diye ama Rusya, Israil , İran bizden güçlü ülkeler. Olası bir savaş halinde çok büyük zorluklar , sıkıntılar çekeriz. İçeriden Pkk ile uğraşacaksın , gidip bi de Israil'i mi bombalayacaksın ? Geçiniz efenim. Çok tartıştık forumda Türk ordusunun gücünü. İlk 10'a bile giremez Türk ordusu. Bitirdiler , gizli örgütlerini. İsrail'de bile gizli gücümüz vardı. Bunu ben biliyorum ama hepsini sivil diktayla yok ettiler. İsrail'de patlama yaşanırdı bugün o Türkiye olsa.. ;)

Bu devirde savaş olmaz artık. Olmasın da mağlup çıkarız.

omercim bana bir anlatirmisin bu 100 milyar dolar olayini?

nerede bu para?

hayir amerikada finans direktorlugu yapan bir adamim ve sirketin sahibi bir yahudi:)

bir anlat ogrenelim

siz öyle sanın..

o kadarda değil hem Türkiye elinde kartı bulunmayan bir ülkede değildir çekiyorsa çeksin açlıktan bi kısmımız ölürüz yeterki Milli Güvenliğimiz tehlike altına girmesin, herşeyin bir usulü var nihayetinde eğer ortadoğuda söz sahibi ülke biz olursak gelişim sürecimiz dahada hızlanacak, o dediklerinin yapılabilmesi içinde Türk Ve Arap ülkelerinin tıpkı iran gibi bağımsız olması gerekir eğer her ülke iran gibi bağımsız olsaydı emin ol aynı karşılığı alırlardı, burada mazlum halkları sorgulayacağına birazda siyonistlere salla .

ben bu sefer ne yaptigini bildigini hissediyorum

konusmalar cok mantikli gidiyor sertlik sonrasi yumusakliklar falan

ben adim gibi eminim bu isin sonu israil hukumetinin dusmesine ve yeni daha ilimli bir iktidar gelmesiyle sonuclanacak

olan turkiyedeki musevi kardeslerimize oluyor

keske halk daha akilli davransa onlarin turk olduklarini unutmasa

Zaten bu olayı sahiplenen belli bir kesim var maalesef.Ve bunun üzerinden gidersek haklı iken haksız duruma düşebiliriz.

Her global krizden veya savaştan sonra yeni güçler ortaya çıkar. 1929 Ekonomik bunalımından sonra gelen 2. Dünya Savaşı ve sonrasında oluşan 2 süper güç mesela....

Bu global krizden sonra da yeni güçler ortaya çıkacak. Bu neden Türkiye olmasın ki? Eğer dediğim gibi iç dinamiklerimizi iyi yönetirsek dışta çok güçlü olabiliriz.

Senelerdir süregelen darbe, pkk ve ekonomik krizlerle boğuşan bir Türkiye hala sesini çıkarabiliyorsa belki sorunlu bir ülkedir fakat "büyük ülkedir" de. Yunanistan'ı görüyoruz işte,resmen iflas ettiler. AB hibe yardımı yapacak. 2001 Bankacılık krizinde Türkiye'nin yanında kim vardı??? Buna rağmen ayağa kalkıyoruz. Yapısal sorunlarımız vardır ben de şikayetçiyim ve eleştiririm fakat "aciz" ve "küçük" bir ülke değiliz biz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt