Issız Adaya Düşseniz, Yanınıza Forumdan Alacağınız 3 Kişi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Issız Adaya Düşseniz, Yanınıza Forumdan Alacağınız 3 Kişi?

Tabiki :D Sen dolar alsan aslında , bir anda düşer kesin. Hakikaten düşse süper olacak, TV alayım dedim fiyatlar uçmuş anasını satayım, fiyatını haketmeyen ürün almam kimse kusura bakmasın, samsung'a iletirsin bu kararımı.

İyi forumlar.

Gecenlerde diger eve 82mu8000 aldim dev ekran

1 hafta evvel de LG Oled B7V modelini aldim 65 lik . Memnunum . Baya iyi bir model . Ustelik haziran sonuna kadar alirsan yaninda soundbar hediye ediyorlar . Siddetle oneririm

Tabiki :D Sen dolar alsan aslında , bir anda düşer kesin. Hakikaten düşse süper olacak, TV alayım dedim fiyatlar uçmuş anasını satayım, fiyatını haketmeyen ürün almam kimse kusura bakmasın, samsung'a iletirsin bu kararımı.

İyi forumlar.
Ben dolar alsam 2,7'yi görürüz şüphem yok lakin Samsung'a kararı ben niye iletiyorum onu anlamadım? Ben senin özel kalem yazı işleri müdürün müyüm?

Tabiki hayır, ıssız adaya gidilmez düşülür diye biliyorum.

:tbr:

Ancak sizin gibi zeki insanların anlayacağı türden bir hata. Gerçekten tebrik ederim. Sabahtan beri bunu yazmayı planlıyordum araya başka şeyler girdi.

Şunu da ekleyeyim. Issız adaya gitseniz, orada bırakılsaydınız yanınızda kimi götürürsünüz diye de sorulmamalı. Öyle bir durumda mantıklı insan kurtulana kadar hayatta kalabilmesi için öncelikle içilebilir su istemeli yanında. Sonrasında iletişim kurmak adına kıtalararası çalışabilecek bir iletişim aracı telsiz vs. götürebilir. Bir de kendi kendine yapacağı tekne ya da sala takılabilecek motor götürebilmesi makul olandır. İyi forumlar...

:tbr:

Ancak sizin gibi zeki insanların anlayacağı türden bir hata. Gerçekten tebrik ederim. Sabahtan beri bunu yazmayı planlıyordum araya başka şeyler girdi.

Şunu da ekleyeyim. Issız adaya gitseniz, orada bırakılsaydınız yanınızda kimi götürürsünüz diye de sorulmamalı. Öyle bir durumda mantıklı insan kurtulana kadar hayatta kalabilmesi için öncelikle içilebilir su istemeli yanında. Sonrasında iletişim kurmak adına kıtalararası çalışabilecek bir iletişim aracı telsiz vs. götürebilir. Bir de kendi kendine yapacağı tekne ya da sala takılabilecek motor götürebilmesi makul olandır. İyi forumlar...
Önemli noktalara parmak basmışsınız sayın Kaya, teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Yunus Can'ı alırım, odun modun taşır. Protein manyağı olduğu için kandırması pek zor olmaz ve böceklerle falan beslenir, diğer 3 kişinin yiyeceklerine karışmaz umuyorum ki.

Diğer ikiliyi seçmek zor ama şu an değerli renkdaşlarım Hayri P. Cund ve Keramettin TANRIVERDİ isimlerinde yoğunlaşıyorum.

Üst Alt