Gündem - İstanbul 10. Asliye Mahkemesi’nden Galatasaray Kongresi’ne Tedbir Kararı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem İstanbul 10. Asliye Mahkemesi’nden Galatasaray Kongresi’ne Tedbir Kararı

Sizin Alah cezanızı versin.Bu genel kurul yapısıyla, bu menfaatçi Galatasaraylılıkla alakası olmayan insanların çok olduğu yerde bunlar bizi birgün küme düşürür.

30:46dan itibaren.

BAŞKANLIĞIN BOŞALMASI
MADDE 92: Kulüp başkanlığı herhangi bir nedenle boşalırsa ve bir sonraki Seçim Genel Kuruluna 6 (altı) aydan daha fazla süre kalmışsa, Tüzük hükümlerine göre 1 (bir) ay içerisinde başkanlık ile diğer tüm organ ve kurulların seçimi için yeni seçim Genel Kurulu yapılır. Genel Kurul tarihine kadar mevcut Yönetim Kurulu 2. Başkan yönetiminde görevine devam eder. Sürenin 6 (altı) aydan daha az kalması durumunda mevcut Yönetim Kurulu 2. Başkan yönetiminde görevine devam eder.
İşbu maddede belirtilen 6 (altı) aylık süre Mayıs ayının ikinci yarısındaki ilk Cumartesi gününden geri saymak sureti ile hesaplanır.

bunu diyor b ihtimal ama bu durumla alakasız. ztn yönetim kurulu seçim kararı alırsa seçim olmak zorunda. başkan ben istifa ediyorum by by, bensiz devam edin diye bişey de demez. bu madde de b iht başkan ölürse fln diye yazılmıştır

Burak Elmas yönetimi 28.1 'den seçim kararı alırken altına bu kararı ibra edilmeme nedeniyle alıyorum diye şerh düşmüş. Ondan 28.1 bozulmuş.

Madem mahkeme kararı ile seçim yapılamıyor ve madem her yerde de konuşuyor elmas yok gidiyoruz, yok son kere konuşuyorum, yok tüzüğe karşı gelmem falan, o zaman istifa ette yapılsın şu seçim bi zahmet !!

Yani Burak Elmas pislik peşinde.
Bence doğru olanı yapmış. Zaten ibra olmazsam seçim kararı alırım demişti. 87.2'den götürmeyip 28.1'in altına şerh düşerek yapınca üyelerin ağzına laf vermiş oldu. Büyük ihtimalle bütçe onaylanmayınca süreç daha hızlı işlesin diye yapılmış. 87.2'den kararı alsaydı en erken 2 hafta sonra oluyordu seçim diye biliyorum.

Üst Alt