İstanbul'da Deprem - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da Deprem

tam da şu karıya bakıyordum salladı.

3a388d0642b68d41a5abfd0aebe7e309.jpg

enerji boşalması diyelim yapacak birşey yok

Isim soyisim sicil kayit no alalim pls

99 depremi tam bir trajedeydi sebebiyse hem uzun sürmesi hem gece olmasıydı insanlar uykuda yakalandı
Sakarya'da İzmit'te yaşayanlar zaten en iyi bilenler
Gölcük depreminden 20 yıl geçti ama İstanbul'a yapısal anlamda neler yapıldı acaba

Geceden beri hakikaten o mu acaba diye uzaktan izliyorum ama berhanda basliginda taaruza kalkisindan dolayi emin olmak uzereyim reis :asd:
Hosgeldin tekrar kral gec bulduk cabuk kaybetmeyelim seni.
Gs ile alakali mali ve idari yonden bi gelisme oluyor hepimiz iyi bisey mi kotu bisey mi oldu diye birbirimize bakiyorduk. Ali Koc ve Rte bulusmasi sonrasi riva ve florya fesih surecini daha detayli olarak senden okumayi bekliyorum reis.

Geceden beri hakikaten o mu acaba diye uzaktan izliyorum ama berhanda basliginda taaruza kalkisindan dolayi emin olmak uzereyim reis :asd:
Hosgeldin tekrar kral gec bulduk cabuk kaybetmeyelim seni.
Gs ile alakali mali ve idari yonden bi gelisme oluyor hepimiz iyi bisey mi kotu bisey mi oldu diye birbirimize bakiyorduk. Ali Koc ve Rte bulusmasi sonrasi riva ve florya fesih surecini daha detayli olarak senden okumayi bekliyorum reis.
Yok artık taaruz maaruz yoksa uçucağım son kez seni sordum 1-2 kez :) görünce şaşırdım arifin de selamı var :)

Üst Alt