İstanbul'da Öpüşen Gençlere Para Cezası Kesildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da Öpüşen Gençlere Para Cezası Kesildi!

Böyle edepsiz konuları foruma taşımayın yav okurken utandım yemin ediyorum, öpüşmek falan nedir yahu inanılır gibi değil.

He bacınızı kızınızı olayıda karıştığını göre ceza meşrulaştı demek ki.
Ceza yazıldı herşey düzeldi sanırım.
Ülkede din ahlak yıllardır gırla ama ilişkinin her türlüsü de yenilir sorun olmaz. Gençtir hata olur anasının babasının terbiye veremediği adamlara ceza vererek terbiye edemezsin onun adı olsa olsa kendini tatmin etmek egona gazı vermektir. Gücü ele geçiren anarşi estirdi ülke oldu burası.

Adaletse herkese uygulayacaksin o adaleti. Gerçi bunlar daha iyi günlerimiz yarın öbürgün taşlamaya kadar gider.
Bu arada yıllardır yol kenarlarinda ve parklarda fuhuş adı altında çatır çatır ilişkinin dibi yaşanıyor bunu ima etmekte saçmalık hani. Ve ayrıca gizli yapın vs denilmiş belki tenha bir yerdi ve yapıldı bu iş.

Ha gel gelelim yapılan işi bende doğru bulmuyorum. Apart, günlük kiralık adı altında ne duvardan duvara operasyonları dönüyordur gitsinler orda istedikleri fantazilerı gerceklestirsinler sözüm yok ama hemen oo linç olayına dönüşmesine ayar oluyorum.

Edit: bu yukarıdaki yazarken gündemi takip etmemiştim o da olmuş sanırım
http://ilerihaber.org/icerik/video-...r-kadini-sokak-ortasinda-darp-etti-77086.html

Son düzenleme:
İster yobaz deyin ister cahil. ( diyenin de aklını karışlayım ) milletin gözü önünde yiyişenlere de kavga edenlere de ayar oluyorum. Bi de Hazreti Bilal koymuş adını .

Zaten problem vatandasin bunu sevmemesi degil , devlet otoritesinin kurallarda kanunlarda yazili olmayan bir seyi uygulamasi . Polis ile sen bir degilsin , ben sen hoslanmayabiliriz ama karisamayiz , polisin karisma yetkisi var , karisma yetkisi ise ona kanunla verilmis cerceve icinde gecerli .

problem burada .

[FONT=&quot]Alanya'da polis vahşeti! Bir kadını sokak ortasında öldüresiye dövdüler

[/FONT]
DLTuVp2XUAELfWR.jpg
DLTuVqAXcAEOcLB.jpg
DLTuVp6XcAAx0XV.jpg
[FONT=&quot]

[/FONT]

Üst Alt