GSC Anket - İstanbul'da Yaşamak İçin Aşağıdaki 3 İlçeden Hangisini Tercih Edersiniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket İstanbul'da Yaşamak İçin Aşağıdaki 3 İlçeden Hangisini Tercih Edersiniz?

İstanbul'da Yaşamak İçin 3 İlçeden Hangisini Tercih Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    68
göreceli soru - Villa varsa Beykoz - villa varsa araba benzinde koymaz şehir içine gelmek için , çat diye 3üncü köprüden karşıdasın ...

bide anadolu yakasının dinginliğini seviyorum

Sarıyer dedim ama hangisini işaretlesek afaki kalır aslında, başlık biraz saçma olmuş...

1. Maddi imkan, yaşam tarzı, sosyal beklentiler vs vs, uzar gider...

2. O ilçede hangi lokasyonda olacağın da bir o kadar önemli...

Eyüpsultan' da Göktürk de var, sokaklarında dolaşmaya çekineceğin mahalleler de...Sarıyer; Zekeriyaköy' ün en elit noktası mı, bıçkınların kol gezdiği dökük mahalleleri mi?..Beykoz; nefis ormanların hemen yanıbaşında mamur bir çiftlik yahut villa mı, çingene mahallesi mi?!..

Mesela birkaçyüz milyon USD/Euro servete sahip, iş-güç kaygısı olmayan biri olsaydım, ilk aklıma gelen, Beykoz' da Tarkan' ınki gibi bir çiftlik satın almak olurdu muhtemelen...Reenkarnasyon olayı gerçek ise bir sonraki hayatıma kaldı o iş; tabii o hayata bir kurbağa yahut kertenkele olarak gelmek de var!..

Üst Alt