Haber - İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu: "Hakemi tokatlayacak halim yoktu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu: "Hakemi tokatlayacak halim yoktu"

1703080130300.png

İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu:

"TFF istifa etmez, TFF görevden alınılır. İstifa edecek yetkisi yok!"

"Ben kendime, doğruyu yaptığıma inanıyorum. Yapabileceğim başka bir şey yok. Benim inip birini tokatlayacak durumum yok. Gerek de yok. Ben oyuncularıma çocuklarıma, 'Gidin, hakemden helallik alın ve tebrik edin' dedim. Gittim Trabzonsporlu hocamızı ve başkan Ertuğrul Doğan kardeşim benim, 25 senedir tanırım, kardeşim kadar sevdiğim birisi, onu tebrik ettim. Zaten Trabzonspor biziz yani, başkası değil, benim."

"Ben Trabzonluluğumu kimseye değişmem. Hiçbir Trabzonlu da benden daha Trabzonlu ve daha çok Trabzonsporlu değildir. Biz İstanbulspor'un sahibiyiz, İstanbulspor için de elimizden ne gelirse yapıyoruz."

"Futbolcular haklı. Tek özür dilemem gereken sporcularım ve teknik ekibim. Kimseden özür dilemem. Hepsinin çoluk çocuğu var, hepsinin bu maçta galip gelirseler prim hakkı var, bilmem neyi var. Bu çocuklar maçta galip gelmiş gibi prim vereceğim."

Saral grubu ile bağlantısı var mı bu adamın. O gruba yapılan operasyonlardan dolayı hükümete karşı planlı bir tepki olabilir mi acaba

Üst Alt