Haber - İstanbulspor'dan Galatasaray Maçına Özel İstek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İstanbulspor'dan Galatasaray Maçına Özel İstek

Kirli sezonun kirliliği her geçen gün artmaya devam ediyor. Bunun tarihte başka bir örneği olduğunu düşünmüyorum. Giresun'un suçu neydi sizle Esenyurtta oynadı. Belki onlarda büyük stadda daha iyi havaya giriyorlardı. Hıyarca açıklama yapıp bizim aklımızla alay etmeyin. Açık açık bu maçı büyük takım sahasında büyük takımların bizi desteklemesiyle oynamak istiyoruz diyin gerçek yüzünüzü bilelim hıyarlar.

Şampiyonlar Ligi finali öncesi yakın tarihre ilgili statta maç oynanmaz kuralı da sadece Türkiye'yi kapsıyor galiba. Daha önceki yılları inceledim. Porto, Atletico Madrid, Milan gibi takımlar finalden 2 hafta önce bal gibi de kendi sahasında çıkmışlar lig maçlarına. Bunları emsal gösterecek ve Olimpiyat Stadı'nda oynamaya diretecek yönetici yok mu bu ülkede. Hadi İstanbulspor neyse de sezon başından beri o statta oynayan Karagümrük geri adım atmamalı.

Hey gidi günler. Bunlar Cem Uzan dönemi Süper Lige çıktıklarında BJK ile beraber İnönü'yü kullanıyordu. Daha o dönem üst kullanım hakkı olayı yoktu. Hatta BJK'ye posta koyuyorlardı siz gibin başka yerde oynayın diye. :asd:

Üst Alt