İstanbulsporlu Jetmir Topalli: "Galatasaraylı oyuncuya kırmızı kart verilse maçın seyri değişirdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbulsporlu Jetmir Topalli: "Galatasaraylı oyuncuya kırmızı kart verilse maçın seyri değişirdi"

İstanbulsporlu Jetmir Topalli:

"Orta sahada bana yapılan bir faul vardı, kırmızı karttı. Hakem VAR'a gitmedi. Kırmızı kart olsa maçın seyri değişirdi."

"2. gol için her şeyi denedik. Şanslar da bulduk, atamadık."

Sol bekimizi söylüyor galiba haklı olma ihtimali var ben bu fırsatı kaçırmazlar dedim ama vermedi ilginç.

kazimcanin hareketine diyor kirmizi kartlik hicbirsey yok orda calim atan rakibin ayagina kayiyor istemsiz temas var bilege arkadan mudahale degil sari kart dogru karar.

Bilege g3lmiyor ki nasil kirmizi olacak o
Eğri oturup doğru konuşalım Kırmızı olabilirdi rakibin ayağını zeminle kendi arasında kıstırsaydı ki çok az kalmıştı rakip pertti sonuç olarak verilebilirdi verilmedi ben o hareketi Kazımcan'ın tecrübesizliğine veriyorum kendide kırmızıdan korktu zaten 10 kere özür diledi adam elini uzatmadı elini havada tuttu falan gereksizdi ama olsun.

Eğri oturup doğru konuşalım Kırmızı olabilirdi rakibin ayağını zeminle kendi arasında kıstırsaydı ki çok az kalmıştı rakip pertti sonuç olarak verilebilirdi verilmedi ben o hareketi Kazımcan'ın tecrübesizliğine veriyorum kendide kırmızıdan korktu zaten 10 kere özür diledi adam elini uzatmadı elini havada tuttu falan gereksizdi ama olsun.
Buna kirmizi filan veremez net birsry yokk ortada. Tabi boylede girm3m3si lazimdi. Sakatlandigi pozisyonda bile dengesizliginden sakatlandi

Üst Alt