GSC Haber - İşte Ajax'ın Kerem Aktürkoğlu Teklifi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber İşte Ajax'ın Kerem Aktürkoğlu Teklifi

1681812366870.png

Ajax Yönetim Kurulu Danışmanı Klaas-Jan Huntelaar, Kerem Aktürkoğlu'nu Kayserispor maçında stattan takip etti.

Sözcü'nün haberine göre, Huntelaar'ın Galatasaray yönetimiyle çarşamba günü masaya oturması bekleniyor. Masadaki teklif ise 15 milyon euro.

Okan Buruk'un kalmasını istediği ve maaşında düzeltme yapılmasını beklenen Kerem için Galatasaray yönetimi en az 20 milyon euro ve bonuslar içeren bir karşı teklif ile Ajax ile masaya oturacak.

Bu sezon Süper Lig’de oynadığı 26 maçta 8 gol atıp 4 asist yapan Kerem Aktürkoğlu, kupada çıktığı 4 maçta 1 gol-2 asistlik performans sergiledi.

Ajax PSV güzel kulüpler yanliz Hollanda Liginin Türkiye ligine göre öyle abartılacak bir artısı da yok bence kariyeri açısından Ajaxı tampon olarak kullanacaksa mantıklı olabilir ama oyuncu zaten 25 yasina girecek Yani muhtemelen yatirim olarak düsünmüyorlar.

Bana mantikli gelmedi

Ajax'in istedigi yonunde haberlere pek inanmayin bence. Evet Turkiye'de scouting listesinde bulunan oyunculari izledikleri dogru ama bu haberlerin cogu turk medyasinin haberleri.

Sol acik mevkisinde 32 milyon euro'ya aldiklari Bergwijn oynuyor.

PSV'in istemesi daha olasilikli ayrica onlarin sol acik transferine ihtiyaclari daha cok. Gerci onlar da 15+ milyon euro tekliflerle gelmez.

Kerem en az 20 + opsiyonla verilebilir bana göre. Bu kalitede ve gelişime açık topçular çok değerli. Ayrıca ajax önce gtne don alsın. Bir oyuncu cimbomu bırakıp ajaxa gidiyorsa ya bence gider ya yatmaya. Biz göndermişizdir onu,ajax bizden teklifle oyuncu koparamaz. Kerem daha idaalı liglere daha iddalı takımlara gidecektir.

Ajax PSV güzel kulüpler yanliz Hollanda Liginin Türkiye ligine göre öyle abartılacak bir artısı da yok bence kariyeri açısından Ajaxı tampon olarak kullanacaksa mantıklı olabilir ama oyuncu zaten 25 yasina girecek Yani muhtemelen yatirim olarak düsünmüyorlar.

Bana mantikli gelmedi
Hollanda Liginin Türkiye ligine göre öyle abartılacak bir artısı da yok

Arkadaşlar siz türkiye ligini çok abartıyorsunuz

Üst Alt