Işte Beşiktaş'ın Transfer Listesi ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işte Beşiktaş'ın Transfer Listesi !

Cevap: Işte Beşiktaş'ın Transfer Listesi !

Lugano Fenerbahçe' den başka bir takımda oynasaydı ortalama üç maçta bir kırmızı kart görürdü. Ayrıca Avrupa Ligi' nde başarılı olmayı beklemiyor da sadece STSL' yi düşünüyorsanız o zaman bu tür transferlerin hiçbir anlamı kalmaz. Son olarak bek oyuncularının açığını stoperler sürekli kapatacak olursa iyi forvetlere sahip bütün takımlar hüsran yaşatır Beşiktaş' a. Stoperler bir kapatır iki kapatır üçüncüsünde affetmezler.

Tabii surekli kapatmak zorunda kalirlarsa eninde sonunda bir gol yersin. Ama demek istedigim simdiki halimize bakarsan cok daha guvenilir bir sekilde beklerimiz ileriye cikabilir. Ersan-Paulao ikilisi Avrupa Lig icin yeterince iyi.

Paulao bonservissiz bir oyuncu.Kontenjanda yer olursa gelmesi fazla maliyetli olmaz.

Bir de o kadar ağır bir oyuncu değil.Geniş alandada başarılı olabilir bence.

Asıl önemli oyuncu Pektemek.Pektemeği alabilirsek ilk 11 deki yabancı sorununuda halledebiliriz.

Orhan samı biz yada besiktas alırsa cok pis kazık yemiş olucak büyük takım topcusu degil

Orhan samı biz yada besiktas alırsa cok pis kazık yemiş olucak büyük takım topcusu degil

Olabilir, ama bence iki kulubunde fazla secenegi yok. Yada alt yapidan alacan. Sabri'nin disinda Serkan var. Serkan'a bakarak Orhan cok daha iyi. Aynisi Hilbert ve Ekrem icin gecerli. Ridvan var bize. Onu oynatacagini saniyorum, ama sagbek sorunu cikarsa alternatif'de lazim.

Henrique Almeida

Bu adama yeni HULK diyorlar olur mu olmaz mı orasını bilemem ancak çok kaliteli koşuları var. Lig Tv bonservisinin 15 M € olduğunu söyledi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum.

Fernandese güvenip bi sezona girilmez ben diyim.Bu adam çok istikrarsız bi adam.İstediği zaman oynar istemediği zaman oynamaz.

ferdi oynadığı zaman etkili bir isim ama zaman zaman maçı boşluyor. yine de iyi isim.

miranda diye duydum lig tv'de çok isabetli transfer olur.

hücum hattına pek takviye yapacaklar gibi durmuyor zaten elde maliyetli ve iyi isimler var.

eğer beşiktaş taraftarı, niye yıldız isim gelmedi diye huysuzlanmazsa fena olmayan işler yapabilirler.

Forlan-Fernandes-Egemen-Kemal şu an için kesin bitenler.

Geriye kalanlardan da 2-3 tane daha alır Serdal Başkan zaten yeterli o kadar.

Forlan-Fernandes-Egemen-Kemal şu an için kesin bitenler.

Geriye kalanlardan da 2-3 tane daha alır Serdal Başkan zaten yeterli o kadar.

Net konuşma sonra zor durumda kalırsın , borsaya bildirilir veya söz sahibi yönetici çıkar derse x isimle anlaştık o zaman transfer gerçekleşmiştir ;)

DEFANS:

Ersan Gülüm (Adanaspor) - İyi transfer

Paulao (Braga) - Alttaki Türk stoperler gelicekse gereksiz.

Egemen Korkmaz (Trabzonspor) - İyi transfer

İbrahim Öztürk (Bursaspor) - İyi transfer

Orhan Şam (Gençlerbirliği) - İyi yedek

Kemal Tokak (Samsunspor) - Hiç izlemediğim için yorum yok.

ORTA SAHA:

Manuel Fernandes (Valencia) - İyi transfer

FORVET:

İbrahim Akın (İBB) - İyi yedek

Mustafa Pektemek (Gençlerbirliği) - İyi yedek

Forlan (Atletico Madrid) - İyi transfer

Henrique Almeida (Sao Paulo) - Hiç izlemediğim için yorum yok.

Forlan transfer'i yatti zaten. Sene'de 4.5 net istemis, Adali Quaresma'nin aldigi kadar teklif etmis.

Bir yandan uzuldum ve sevindim. 32 yasinda adama 10 milyon bonservis ve senede 4.5 milyon net para cok fazla, ayni nedenden Tottenham'de Forlan transferinden vazgecmisti. Redknapp bu paranin geri donusu yok demisti. Ama yine'de Forlan, dunyanin en iyi santrofor'lerinden biri.

Üst Alt