İşte Feghouli'nin Maliyeti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Feghouli'nin Maliyeti!

Her resmi maça değilmi 75 bin? Benmi yanlış anladım yoksa
d495541ff5fbce852a9fe7cffffed6d8.jpg

Ndiaye dışında maliyetler normal . Bu kalite bir oyuncu için müthiş bonservis

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Transfermarktta bonservis bedeli 12 milyon € olan 27 yaşındaki adamı EPL den 4küsüre alıyorsun. Böyle düşün. Oyuncu da gayet iyi. Her türlü pazarı var. 2 yıl sonra iyi rakamlara da elden çıkarılabilir.

Oyuncunun cok iyi oldugu konusunda hemfikiriz. Buyuk katki saglayacagini dusunuyorum. Bonservisi cok uygun, kelepir bile denebilir. Maas konusunda, oyuncunun hak ettigi deger acisindan fazla oldugunu dusunuyorum. Ama TR'ye EPL'de kazandigi paralarla getirmek de zor hatta imkansiz tabiki.

Her resmi maça değilmi 75 bin? Benmi yanlış anladım yoksa
Futbolcunun forma giyeceği onuncu resmi müsabakaya istinaden 75.000 Euro net,
Futbolcunun forma giyeceği yirminci resmi müsabakaya istinaden 75.000 Euro net ödeme yapılacaktır.

Kisaca bu sezon 10 mac oynarsa 75000, 20 mac oynarsa 75.000 daha alacaktir yani bir sezonda toplamda 150.000 Euro ekstra odeme.

1 milyona da transferler yapip oynatabilirsin 222 milyon euro veren de var

Kim neye mal oldudan ziyade bu toplam harcamayi hayatin olagan akisina uygun bir basari tablosu ile finanse edebilecek misin ?

Cunku bu para geri donmez ise ne yaparsan yap bir basari saglayamamissindir demektir

Üst Alt