İşte Fenerbahçe'nin Yeni Formaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Fenerbahçe'nin Yeni Formaları

Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Formaları

Çatık kaş mı kanarya mı ne o olmasa mavi forma güzelmiş aslında. Inter forması gibi ama güzel yani.

Beyazı beğenmedim çoğunun aksine.

Çubuklu da fena değil, iyi gibi.

Ama dediğim gibi o kaş gözü silseler mavi baya şık olurmuş.

Çubukludaki desenler uzaktan kötü görünür; olmamış.

Mavi forma ise REZALET.

Beyaz ise sıradan.

Çok cafcaflı olmasaymış daha iyi olabilirmiş.

Bana göre içlerinden en güzeli de beyaz forma olmuş.

Mavi formada güzel,hoş detaylar var ancak; çok fazla kullanılmış kaybolmuş formada.Gözü yoruyor resmen.

Çubuklunun da alt tarafları maviye kaymasaymış daha iyi olurmuş gibi geldi bana.

Çubukluda kollarda beyaz bir ayrıntı var,o sarı olmalıydı veya hiç olmamalıydı. Göğüsteki Türkiye haritası ve ışıldayan Şikebahçe logosu çok gereksiz bir ayrıntı. Çubuklarda renk geçişi olması da formayı sarı-mavi çubuklu haline sokmuş.

Gölge kanarya formasındaki angry birds şeklini çubukluya yapsaylarmış sanki daha iyi olurmuş. Forma Chelsea 2009 deplasman formasından özenilmiş. Güzel olmamış.

Beyaz forma Hull City kalıbından. Göğüsteki Fenerbahçe kabartması güzel bir hava katmış ama yine de çok daha iyileri yapılabilirdi. Chelsea 2012 deplasmandan özenilmiş bu da.

Çok vasat bir set olmuş. 3/10

251872_10151075085074161_696935228_n.jpg

2 çubuklu formadaki şikeci arması ve türkiye bayrağı arması cok dandik yerleştirilmiş.

çok kötü iğrenç duruyor.

Benim kafama takılan bir durum var ? Türkiye bayrağı sadece son şampiyon olan takım takmıyor mu ? Benmi yanlış biliyorum birisi beni aydınlatabilir mi ?

Üst Alt