İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları


2011-07-14_formatoplu4461.jpg
Çubuklu ve sarı güzel sadece.Emre nin giydiği forma iğrenç.Yeni resimler de gelmiş:20110714forma003.jpg
Fenerbahçe Spor Kulübü efsane çubuklu formasına bu yıl 3 boyutlu bir perspektif getirerek, yeni bir formatla taraftarıyla buluşturuyor.

2011 / 2012 sezonu için özel olarak hazırlanan efsane çubuklu forma sarı, lacivert ve retro mavi renklerden oluşuyor ve her üç renk, Fenerbahçe’yi "Fenerbahçe" yapan değerleri yansıtıyor.

İlk boyut, köklü geçmiş. Fenerbahçe Spor Kulübü’ nün 100 yılı aşkın tarihi ve bu tarihin oluşturduğu kültür.

İkinci boyut, Fenerbahçe’nin büyük taraftarı. Fenerbahçe, tarihinden soyutlanamayacağı gibi, kulübüne gönülden bağlı, onu her koşulda destekleyen büyük taraftarı olmadan da düşünülemez.

Üçüncü boyut, Fenerbahçe Spor Kulübü çatısı altında, kurulduğu günden beri mücadele veren ve yarıştıkları her branşta elde ettikleri başarılarıyla kulübünün adını yücelten, Fenerbahçe’nin savaşçıları, sporcuları.20110714forma002.jpg
2011 / 2012 Tek Yıldız Forma:

Beyaz saflığın ve istikrarın, Mavi renk ise sonsuzluğun ve özgürlüğün simgesidir. Kurtuluş savaşı yılları, milli mücadele döneminde ortaya konan özgürlük mücadelesi içerisindeki aktif rolü ile başlayan ve istikrarlı olarak Türk Spor Tarihi’ nde adını her dönem en tepeye yazdıran Fenerbahçe Spor Kulübü varlığını Türk Sporu’ nun en büyük ve tek yıldızı olarak sonsuza dek sürdürecektir. Formanın ***** kısmına gofre tekniği ile uygulanmış olan Tek Yıldız motifi temanın ana tasarım detayı olarak karşımıza çıkıyor.200110714forma001.jpg
2011 / 2012 Altın Zırh Forma:

Özel kumaş dokusu ile zırhı andıran ve Fenerbahçe’ nin savaşçıları yani futbolcuları için bir nevi manevi güç kaynağı olan Fenerbahçe forması bu tema ile onları rakiplere karşı koruyan, yenilmez kılan bir zırh vazifesi de görüyor.20110714forma008.jpg
2011 / 2012 Sarı Kanarya Forma:

Fenerbahçe Spor kulübünün ana renklerinden biri olan sarı Fenerbahçe’ ye duyulan gıptayı tasvir eder. Fenerbahçe tarihinin önemli isimlerinden, "uçan kaleci" lakabıyla da tanınan efsane kaleci Cihat Arman’ dan ismini alan sarı kanarya forma geçmişle geleceği özenle harmanlıyor. Balıksırtı deseni ile göz kamaştıran formamız bu sene Sarı Kanaryaların en gözde formalarından biri olmaya aday.20110714forma004.jpg


 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon FormalarıGG'nin giydiği klasik bir forma. Önceki sezonlarda da bunun tıpatıp benzeri formaları vardı.
 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon FormalarıAlex in giydiği de iğrenç ama en iğrenci emreninki.
 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon FormalarıEmrenin giydiği berbat ve ötesi olmuş.Onlar daha kötüsünü yapana kadar en kötüsü o
 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon FormalarıBeyler güzel olsa ne olur, tanıtım fotosuna baksanıza lesh. Alacağım varsa da almam:asd:
 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları19. yüzyıldan kalma bir tanıtım fotosu. Çim üzerinde uçarak duran adamlar :asd:
 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon FormalarıSarı beyaz lacivert olarak 3 tane düz forma yapsan bunlardan daha güzel olurdu..Çubuklu dısında iğrenç ötesi..
 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon FormalarıBunlar ne böyle ya çubuklu dışında hiç biri güzel olmamış!...
 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon FormalarıKlasik çubukluları hariç, rezalet. İyi ki Adidas'tan kaçtık. Adamlar tasarım faciası. Özellikle Volkan ve Emre'nin formalar, her hangi bir pasajda diktirilse daha güzel birşey çıkarmış. :asd: Alex'in forma zaten Türk filmlerinde ki pijamalar gibi hiç bahsetmiyorum.
 
Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon FormalarıBi de ne biçim tanıtmışlar ya yok zırh vazifesi görür yok saflığı(!) temsil eder vs.:asd:
 
Üst Alt