İşte Galatasaray'ın Planı! Belhanda ve Rodrigues


1538027731768.png
FFP yaptırımları gereği transferde eksiye düşmek istemeyen yönetim kolları sıvadı. Ocak’ta Belhanda, Haziran’da da Rodrigues satılacak. Gelen parayla da transfere yön verilecek.

Galatasaray'da ince plan... UEFA'dan men cezası almayan Cim bom FFP yaptırımları gereği transferde eksiye düşmemek için kolları sıvadı. Yazın sınırı aşmamak için forvet takviyesi yapamayan Sarı- Kırmızılılar ilk olarak devre arasında Belhanda'yı satmaya çalışacak. Ocak ayında Belhanda'dan gelecek para ile forvet transferini finanse etmeyi düşünen Galatasaray Yönetimi'nin asıl hedefi ise Rodrigues'i iyi bir rakama satmak.

TEKLİF BEKLENECEK

Ücretinde 550 bin Euro iyileştirme yapılan Rodrigues'in performansını koruması halinde sezon sonunda 10 milyon Euro üzerinde teklifler getireceği tahmin ediliyor. Sarı-Kırmızılılar, sezon sonunda transfer bütçesini Rodrigues'ten gelecek olan paraya göre belirleyecek.

Fanatik
 
fotomaçın habere bak ya rodrigues 10 milyon euro üzeri para getirecekmiş ulan adamın ölüsü 10 milyon ediyor zaten haziranda satılacaksa 20 milyon üzeri diye yaz da az biraz sallama haber olmadığı anlaşılsın.
 
Üst Alt