GSC Portal - İşte Galatasaray’ın Yeni Golcüsü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal İşte Galatasaray’ın Yeni Golcüsü

Eğer önde baskı ve hücum futbolu oynayacaksak bize Niasse gibi değil Elmander , Drogba , Nonda gibi oyuncular lazım ,
Haa diyorsak aynı gençler maçındaki gibi anadolu takımı stilinde o rezil oyuna devam edeceğiz Niasse gibi çapsızlar tam bize göre !

Kime ve hangi kriterlere göre?...Peşin fiyasko olduğu o kadar belliydi ki...

Hocam eses deyken iyi futbolcuydu demedim, sırıtmıyordu dedim tabi dediğin gibi istatistiklerini incelemedim her maç o konuda birşey diyemem ama benim izlediğim eses maçlarında bizdeki gibi direk maç kaybettiren bir hatasını hatırlamıyorum; maç kazandıran hareketini de hatırlamıyorum , hatta forumdaki sayfasına bakarsan roberto carlos ilan etmişler adamı.
Eses defansif bir takım oldugu için idare ediyordu orada sırıtmıyordu bir de eses bvb ile arsenal ile oynamıyor bizimkiler de iyi topçu deyip dünyanın parasına alıyorlar. Ha bunun sorumlusu bir nevi tüpçü iken bir nevii bizim olmayan scoot ekibi de. Yabancılar da ortada çünkü.

Seneye sözleşmesi biten Adebayor'u alin 2.5 seneligine. Biz kime büyük para verip forvet alacagiz. Bizi 2.5 sene götürür. Bizde büyük düşünen biri yok mu ya

Torres ayrılıyor Milan'dan tutup getirin işte ya..
Bize şöyle korku salacak bir forvet lazım..
Torres tam bizim parçalıya yakışır..

Devre arası daha iyisini zor buluruz sezon sonu asıl transfer ; o yüzden Niasse kiralanmalı sezon sonuna kadar opsiyon olarak ise 3-4 Mn € yeterli olur.

Ya ne niassesi elimizde pandev var be bu adam interde napolide forma giymiş interle cl kaldırmış bir adam adama doğru düzgün şans vermeden bitmiş diyoruz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt