İşte Hapsi İstenen İsimler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Hapsi İstenen İsimler

Cevap: İşte Hapsi İstenen İsimler

Haberturk: Aziz Yıldırım'ın 14 yıldan 39 yıl 9 aya kadar hapsi istendi.

Sercan Yildirim'a da 6 ay'dan 1,5 yil'a kadar hapis istenmis :)

Hakim karar verdikten sonra suclu bulunursa kontrati iptal olur arti büyük bir ihtimalle ömür boyu fütboldan men yer. hatta benim icin Galatasaray kulubu bu haberden sonra bile Sercan Yildirimin kontratini dondurmali son karar cikana kadar hatta bir kurus para bile ödemeden ve gelecek sezon kendine külüp bulmasi adina talimat verilmeli.

Benim en çok ceza almasını istediklerim Aziz Yıldırım,İlhan Ekşioğlu ve de Bülent Başgann tabi ki,onlara bir de çaycı lazım :lol: Geri kalanlar da ceza alacaktır ama sıralamamda sonra yer alıyor.

ilhan şekip aziz birde bülent uygun ben en başta şu bülentin ceza almasını istiyorum

''Bülent Uygun'un "suç örgütüne üyelik" ve 2 maçta "şike", 1 karşılaşmada da "teşvik" suçundan da 3 yıl 6 aydan 10 yıl 6 aya kadar hapsi istendi.''

içimin yağları eridi adi herif sen fener maçında takımı yenilsin diye herşeyi yap kıyak geç adamı böyle oyarlar bde tabi o mecnun odyakmaz sivaslıyım ve bu adamdan tiksiniyorum

içimin yağları eridi adi herif sen fener maçında takımı yenilsin diye herşeyi yap kıyak geç adamı böyle oyarlar bde tabi o mecnun odyakmaz sivaslıyım ve bu adamdan tiksiniyorum

:D

''Savcı; Mecnun Otyakmaz'ın "örgüt üyeliği" ve Sivasspor-Fenerbahçe maçında "şike" suçundan 7.5 yıla kadar hapsini istedi.''

Bana sacma gelen savcininceza talepleri,yeni yasaya gore fazla o cezalar

ilhan şekip aziz birde bülent uygun ben en başta şu bülentin ceza almasını istiyorum

10,5 yıl istemiş savcı.Hakim iyi halden bir miktar indirim bile yapsa,yattığı süre düşüldükten sonra 3-4 yıl daha yatar.

Elazığspor'a maç taktiğinide içerideyken cepten verir bu durumda.

Biraz zor olur ama idare edecekler artık.:)

:D

''Savcı; Mecnun Otyakmaz'ın "örgüt üyeliği" ve Sivasspor-Fenerbahçe maçında "şike" suçundan 7.5 yıla kadar hapsini istedi.''

beter olsun şerefsizler sen tribünden 4 yaparsan adama böle 8 yılı çakarlar sivasın şike yapmadığını bilmeyen yok iyi oldukları dönemde ilk yarıyı 4 bitirip 2 devre maç sata sata nerdeyse kümeye düşüyorlardı allah maç satanın belasını versin

karar hala açıklanmadı kıllanmaya başladım 1 saat denildi ama hala karar yok

Tüpçü ve şürekasının ilk başlarda zorladığı mevzuu ya dönelim.

Ne diyordu haysiyetsizler ?

' Yargı kararını bekleyelim '

:asd:

14 - 39 yıl ne ya saçmalık bence katiller o kadar almıyor savcı bence saçmalamış . mahkeme en fazla 5 sene vericek 1 sene yattı 4 . 2 sene daha yatar gerisi para cezasına döner .

Ülke olarak men cezaı yedirtecekleri için Trabzonun ne ceza alacağının pek önemi yok gibi...

Galatasarayın önünü kesmek için son çaba sarfederler beyler bu saatten sonra..

Suçlu takım sayıs çok gözüküyor çünkü..

tartisma zaten burda basliyor. simdilik henuz hakim tarafindan onaylanmis net bir karar yok. ama var sayalim ozaman

Fenerbahce (6 mactan sike sanirim 3 mac da tesvik, bir cok yoneticisi baskani idarecisi hatta tercumani)

Eskisehirspor (Umit Karan sportif direktör tesvik ve sike)

Sivasspor (baskani mecnun odyakmaz sike, tesvik)

Kesin küme düser (ne derecede simdilik yorum yazmak belirsizliklerden dolayi net olarak zor ulasilir)

Trabzonspor (tesvikden) (58. maddeden (degismeden önce) dolayi küme düser) (58. maddenin degistirilmesinden sonra kim bilir ne olur UEFA bu degisikligi kabul edecekmiki??)

-----

Besiktas (Antröner Tayfur havutcu ve yonetimden Serdar adali sike ve tesvikden dolayi küme düser)

Bursaspor (2012 kriterlerinden dolayi UEFA dan men yedi CAS ta neler olur bilmiyorum ama simdilik gidemezler)

Gaziantepspor (2012 kriterlerinden dolayi men yedi avrupaya gidemez)

Genclerbirligi de varmis galiba bu potada tam hatirlamiyorum ne oldugunu

yani en az 7 takim zaten Avrupa kupalarina katilamiyor

Galatasarayin önünü kesmeye RTE bile yardimci oluyor inkar edilemez. yani bakalim ne olacak.... sonucta haftalardir bu forumda benim ve bir cok arkadasin söyledigi gibi TFF vs UEFA/FIFA olacak ve burdan cikacak son durum söyle olacak:

1 Ya geregi yapilacak ve Milli takim ile sucsuz kulupler ceza almiyacak (ceza alanlar da cok kötü olacaklar)

2 ya TFF Rest cekecek ve TFF lisansi FIFA tarafindan süresiz olarak askiya alinacak ta ki kurallara uyulana kadar (bizimkiler iste burda biz kendimize 5 sene ceza veririrz sonra yeniden baslariz dusuncesi ile bir kac takimi korumaya kollamaya calisiyor.) unuttuklari ise Futbol endustrisini bitirecekler, marka degeri yok olacak. uluslar arasi seviyede hic bir marka degerimiz kalmiyacak. ne 2020 avrupa samipiyonasi ne Olimpiyatlar ne de baska bir uluslar arasi spor olur)

Peki simdi ne olacak,suclu bulunurlarsa bagli bulunduklari külüpler nasil düsmez biri aciklasin...yargi karari dediler alin size yargi karari tahliye cikmiyacagina göre.

Üst Alt