İşte ligin 'en'leri! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte ligin 'en'leri!

Cevap: İşte ligin 'en'leri!

Beyler boş konuşuyorsunuz. Quaresma Türkiye'ye gelmeden önce gelmez, imkansız diyen de rakip takım taraftarıydı. Quaresma şu anda Türkiye'deki en kaliteli kanat futbolcusudur. Adam bize gelmeden önce 2 sene futbol oynamadı bırakın da gelir gelmez 30 gol atmayıversin. Ki buna rağmen Quaresma 39 maçta 11 gol 16 asistle oynadı. Beşiktaş'ın Nobre, Bobo gibi kazma forvetleriyle bu fazla bile. Siz asıl önümüzdeki sene izleyin Quaresma'yı.

Yani adam çirkef olsa, ligi küçük görse falan anlayacağım gene tepkiyi de, adam Beşiktaş'ın en çalışkan 3-4 oyuncusundan biri, her maç tam hırsla oynuyor. Biraz rakibe saygı diyorum.

Beyler boş konuşuyorsunuz. Quaresma Türkiye'ye gelmeden önce gelmez, imkansız diyen de rakip takım taraftarıydı. Quaresma şu anda Türkiye'deki en kaliteli kanat futbolcusudur. Adam bize gelmeden önce 2 sene futbol oynamadı bırakın da gelir gelmez 30 gol atmayıversin. Ki buna rağmen Quaresma 39 maçta 11 gol 16 asistle oynadı. Beşiktaş'ın Nobre, Bobo gibi kazma forvetleriyle bu fazla bile. Siz asıl önümüzdeki sene izleyin Quaresma'yı.

Yani adam çirkef olsa, ligi küçük görse falan anlayacağım gene tepkiyi de, adam Beşiktaş'ın en çalışkan 3-4 oyuncusundan biri, her maç tam hırsla oynuyor. Biraz rakibe saygı diyorum.

Simao'dan iyi mi yani? Sadece guluyorum derdim ama sizi rencide etmek istemem.

Kornerlerde en kotu takimizdir heralde. Bu kadar kotu korner kullanan bir takim gormedim. Kornerden topu kaptirip kontrada gol yiyislerimiz de cabasi.

Hadi kornerde kötüyüz anlarım, ayakla kullanılıyor.. Peki taç atışlarımıza ne demeli? Takımda adam gibi taç atmasını bilen yok. Yahu taç kullanamayan takım olur mu? Kullandığımız taçların yarısı kalemize atak olarak dönüyor kaç sezondur :eek:

Hadi kornerde kötüyüz anlarım, ayakla kullanılıyor.. Peki taç atışlarımıza ne demeli? Takımda adam gibi taç atmasını bilen yok. Yahu taç kullanamayan takım olur mu? Kullandığımız taçların yarısı kalemize atak olarak dönüyor kaç sezondur :eek:

Hareket edip bosa kacmasini bilmeyen bir takim oldugumuzdan taclarda oyuncularimiz topu izlemekten oteye gitmiyorlar. Bu yuzden oldugunu dusunuyorum.

Simao'dan iyi mi yani? Sadece guluyorum derdim ama sizi rencide etmek istemem.

Simao daha tecrübeli ve daha akıllı. Fakat bence Quaresma'dan daha iyi değil. Simao gibi oyuncuları rakip durdurmak isterse durduruyor, fakat Quaresma oynamak istediğinde durdurabilen çok az defans var. Çünkü adamda müthiş bir hız ve teknik var. Simao'nun oyun zekası da olsa zaten şu anda Real Madrid'de Ronaldo'yla oynuyor olurdu. Fakat ben BJK'de önümüzdeki sene en az 16-17 gol 20 civarında asistle oynayacağını düşünüyorum. Sırf rakamlara bakarsak Arda da 12 maçta 2 gol 2 asist yapmış, şimdi Arda mı kötü yoksa yanındakiler mi? Biz bu sene kadro sorunu yaşadık, bunun Quaresma ya da Guti'yle alakası yok. Nobre'lerle, Bobo'larla, Erhan Güven'lerle alakası var.

40 tane attı ama. Q7 denen marka, Ronaldo'nun serçe parmağı etmez. Abartmayın şu adamı. Tamam Beşiktaş'da sevinin fln da bir numarası yok yani.

Ronaldo ile kıyaslamıyorum zaten.Hilbertten bahsetmiyoruzki quaresmadan bahsediyoruz beşiktaşın hücuma çıkartan ilk oyuncusu sadece simao kadar bitirici değil belki özetleri izleyen veya onu bile izlemeyen quaresmayı kötüler bende özetleri izleseydim heralde bende quaresmayı kötülerdim :)

Ronaldo ile kıyaslamıyorum zaten.Hilbertten bahsetmiyoruzki quaresmadan bahsediyoruz beşiktaşın hücuma çıkartan ilk oyuncusu sadece simao kadar bitirici değil belki özetleri izleyen veya onu bile izlemeyen quaresmayı kötüler bende özetleri izleseydim heralde bende quaresmayı kötülerdim :)

Q7 denen arkadaşı İnter zamanında da izledik. Kaliteli topçu fln ama, sizin abarttığınız kadar yok. Zaten bir numarası da yok şimdiye kadar. Hatta hiç izlemeden de sallarım Q7'ye, şimdi sen 90 dakika izledin ben özet izledim beni bozmuş mu oldun yani orasını anlamadım. Heralde benden çok izleyeceksin Q7'yi kendi takımın, banane Q7 ve takımından yani değil mi?

Q7 denen arkadaşı İnter zamanında da izledik. Kaliteli topçu fln ama, sizin abarttığınız kadar yok. Zaten bir numarası da yok şimdiye kadar. Hatta hiç izlemeden de sallarım Q7'ye, şimdi sen 90 dakika izledin ben özet izledim beni bozmuş mu oldun yani orasını anlamadım. Heralde benden çok izleyeceksin Q7'yi kendi takımın, banane Q7 ve takımından yani değil mi?

Türkiye şartlarında böyle oluyor maalesef :) Demek istediğim Sercan, şimdi quaresmayı maç özetlerinde izleyen sallar ama maçın 90 dakikasını izleyen 'abi ne oynadı be' der çünkü şahit oldum ;)

Arkadaş BJK'lilere de toz konmuyor, ulan kendi adamımızı bile eleştiriyoruz, sizinkini eleştirince size batıyor. Quaresma ligde kaç maç oynamış? Bildiğim kadarıyla ligin ilk yarısında biraz maç kaçırdı, hadi kaçırmadı diyelim, Ronaldo 4 maç fazladan oynuyor zaten, adam maç başı 3-4 topu dışarı atsa, -ki frikiklerin hepsi kaleyi bulmuyor, kafadan öyle 2 tane kaçırıyor maç başı, zaten 20 tane fazla oluyor, neyle neyi kıyaslıyorsunuz? Ronaldo her duran topun başında, Quaresma sadece akan maçta şut çekiyor, amma gıymetli adamlarız var haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa................

Bu arada quyedi 21 maç yapmış.:q Ne kadar da etkileyici değil mi? Maç başına 3 top dağlara taşlara, eleştirince savunmaya geçmeden önce bir bakınız hacım. 3 tane de golü varmış müdür, bu 21'in hepsi de lig mi bilmiyorum açıkçası, daha net istatistik bulan olabilir tabii.

Bu kadar korner kullanıp değerlendiremeyen bir takımız. Hatta rakipler değerlendirdi ani ataklarla. Bu seneki rezaleti gözler önüne seriyor resmen.

Bu arada quyedi 21 maç yapmış.:q Ne kadar da etkileyici değil mi? Maç başına 3 top dağlara taşlara, eleştirince savunmaya geçmeden önce bir bakınız hacım. 3 tane de golü varmış müdür, bu 21'in hepsi de lig mi bilmiyorum açıkçası, daha net istatistik bulan olabilir tabii.

Quaresma 39 maç yaptı 11 gol 16 asistle oynadı. Seneye 16-17 gol 20+ asistle oynarken de yorumları unutmayalım. ;)

Bu arada şu da unutulmamalı. Eğer hakemler Quaresma'ya yapılan kuraldışı sertliklere prim tanımasa 2 maçta bir rakibe kırmızı göstertiğini konuşuyor olurduk. Fakat adam ayağına her top gelişinde dayak yerken hakemler sarı bile çıkarmayınca Quaresma da tam kapasite oynayamıyor tabii. Messi'yi de paso tekme tokat indirseler ve sarı bile görmese savunmacılar, o da etkisiz kalır. Bu gözler 1. devredeki maçları da gördü. Yorum yaparken bunu da hesaba katın.

Üst Alt