İşte Selçuk İnan'ın maliyeti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Selçuk İnan'ın maliyeti

Cevap: İşte Selçuk İnan'ın maliyeti

Tüm fenerbahçe yayın organlarına selam olsun o halde.Zaten ha ntvspor ha fenerbahçe tv.:mad:

şu ntvspora bak ya az önce spor haberlerini izliyorum hala kendi dediklerini savunuyolar..ortada acıklanan rakamlar var hala işte borsaya farklı bildirildi aslında şöyle muhabbeti yapıyolar..

Bir kez daha Inan Kirac'a tesekkür etmek istiyorum. O olmasaydi suanda hala Adnan Polat ve Adnan Sezgin'den oyuncular bekliyor olacaktik.

Arda 3 milyon alıyorsa Selçuk rahatlıkla alabilir bu parayı , kaldıki daha az alacak. Arda'da mevkisinin en iyisi Selçuk 'ta hak ediyorlar o parayı. Ayrıca parası çokta umrumda değil sonuçta bu sene kesenin ağzını yırtmak gerekiyor.

Maliyeti bir tarafa, 3 büyük klübünde istemiş olması, Galatasaray'ın herkesce en son ihtimal olması(itiraf etmeliyim ki ben de öyle düşünüyordum). Transferin böyle bir ortamda ve makul maliyetde gerçekleşmesi... Tastamam yöneticilik başarısı.

bence ciddi şekilde ntvspor peotesto edilsin,elinizden geldiği kadar seyretmeyin..transfere gölge düşürmeye çalıştılar ilk günden,ellerinde patladı....

Geliyoruz Ulannnnn

Yahu amma dert oldu Fenerli basına. Size ne kardeşim adam kaliteli elinizden kaçırdınız diye çamur yapmayın. Heyecan yok.. :) 21 de veririz 2.1 de 210 da size ne? Para babanızın kasasından mı çıkıyor. Dünde yazdım yine yazıyorum. En iyi 4 Türk orta sahanın 2'si bizde diğerleri de Real Madrid'de.. Çekemeyenler Emre Belözoğlu ile oynasın.. :):)):)

bu maliyet haberinin kaynagına bir bakalım... feridun niğdelioğlu ve ali naci küçük... dünya yalan haber ve tekzip alma rekortmenleri... biri fenerli... biri yalandan galatasaraylı... galatasaray borsaya bildirdiginden fazla para verecekmis... ba ba ba ba baaa... :) o para nereden cıkacakmıs... borsa buna ne diyecekmis... böyle birseyi kayıt altına nasıl alabilirlermis hic bir fikirleri yok.. borsa nedir bilmiyorlar... KAP nedir haberleri yok... bu haberlerin aslında hukuksal olarak kıclarında nasıl ber agrı bırakacagından hala bihaberler...

yurdumun gazetecileri... borsaya bildirim yapan klüpler yalan söyler... ama wikipedia'yı resmi kaynak gösterirler.. breh brehhh :))))

bu maliyet haberinin kaynagına bir bakalım... feridun niğdelioğlu ve ali naci küçük... dünya yalan haber ve tekzip alma rekortmenleri... biri fenerli... biri yalandan galatasaraylı... galatasaray borsaya bildirdiginden fazla para verecekmis... ba ba ba ba baaa... :) o para nereden cıkacakmıs... borsa buna ne diyecekmis... böyle birseyi kayıt altına nasıl alabilirlermis hic bir fikirleri yok.. borsa nedir bilmiyorlar... KAP nedir haberleri yok... bu haberlerin aslında hukuksal olarak kıclarında nasıl ber agrı bırakacagından hala bihaberler...

yurdumun gazetecileri... borsaya bildirim yapan klüpler yalan söyler... ama wikipedia'yı resmi kaynak gösterirler.. breh brehhh :))))

Hocam ağzına sağlık.. eski bir borsacı ve ekonomi muhabiri olarak şu yazdıklarının yüzde bir milyar doğru..

klübün kasasından ne cıkacağı belli,arta kalanda kimden cıkarsa cıksın:D

Gökmen Özdemir demişti pazartesi, Selçuk GS da diye. Dün de soyledi alacağı ücret 18 milyon euro ları felan bulmuyo diye. Adamın dediklerinin hepsi çıktı.

Gökmen Özdemir demişti pazartesi Selçuk GS da diye. Dün de soyledi alacağı ücret 18 milyon euro ları felan bulmuyo diye. Adamın dediklerinin hepsi çıktı.

aynen gökmen özdemir benim için basında bundan sonra ilk isimdir,cok farklı programında kapağı takmıştı ercan a,ve kapak tam oturdu

lan o 6 milyon euroyu bu ntv spor sallamıştı dimi. onların ben gelmişi gecmişini ve müdürünü burdan öpüyorum.

Hani İlk sezon 6 Milyon euro alacaktı yokmuş öle bişey ahhh ahhh fener medyası ahhhh yatacak yerin yok arkadaşlar gelin Galatasaray'ın resmi twitter hesabını mesaj yağmuruna tutalım ve şunları söliyelim.

Taraflı yayın yapan ve haber yazan ntvspor kanalını ve hürriyet gazetesini kulübümüz tarafından mahkemeye verilmesin rica ediyoruz.

Galatasaray taraftarı

Üst Alt