İşte Terim'in Transfer Listesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Terim'in Transfer Listesi

Cevap: İşte Fatih Terim'in transfer listesi

Ya tahmin edemiyorum izleyelim görelim nasıl olsa 2 haftaya bu iş biter ama elmander ve kim kallstrom ne alaka onu anlamadım?

Bu işte bir yalnışlık var çünkü sayılan kişilerde 6 yabancı sayılmış ( almanya 2 italya 2 ingiltere 1 Türkiye 1 ) , kim kallstrom ve elmanderi de sayarsak 2 de onlar eder 8 yabancı eder.

Elde 3 tane tutulacak yabancı var; Pino, Stancu, Baros, Culio var.

Etti 11 yabancı.

Bu kadar yalan olur mu?

Hiç kimse düşünemiyor mu, hesaplayamıyor mu?

Hadi eldekilerin 3'ünü de sattık diyelim, 8 tane kaliteli yabancı transfer etmek akıl işi mi?

Bir kere Türkiye'den Selçuk İnan garanti.

2.Türk'ün stoper olması şart!

3.Türk'ün hangi bölgeye alınacağı bile bir muamma ama Necati ismi geçiyor. Şaşırdım çünkü Drogba gibi isimlerin anıldığı bir Galatasaray'da necatinin ne işi var ?!

Diğer yerlerden gelecek kişileri tahmin etmek imkansız, gazeteler drogba geliyor diye yazdıysa bu hakikatten alacağımız anlamına mı geliyor? ne yani biz gidip forvet için italya'dan Eto'o yu ingiltereden de bir sağ bek oyuncusunu alamazmıyız? Neden herkes Drogba'ya şartlamış kendini?

Yurt dışından bir yerli diyor, İnşallah bu eleman halil altıntop değildir-ki olması da imkansız çünkü yine elmander,yabancı forvet,necati gibi isimlerin olduğu kadroda 4.kişi bir türk forvet daha olmaz.

Kim olur bilmek imkansız çünkü çok ama çok Türk var yurt dışında oynayan, ilerleyen günlerde göreceğiz olayları.

Ama şundan eminim öyle adamlar transfer edilecek ki milletin aklı çıkacak, Arda da bir yere gitmeyecek ve seneye Galatasaray kafaya oynayan bir takım olacak.

Umarım olmaz. Takımını ve şampiyonluğu F7'e peşkeş çeken bir adamla işimiz olmasın. Ben daha çok bir Sol Bek, Bir Stoper ve Sabriye alternetif düşünüyorum, daha doğrusu ümit ediyorum. Ayrıca Selçuk İnan mutlaka alınmalı. Umarım beklentilerimiz suya düşmez.

Türkiye´deki yabanci Emenike olmasin?

Yaaaani Drogba,Selçuk,Diego tamamdır ben diğerleriyle pek fazla ilgilenmiyorum :) :)

Evet bende onu diyorum....

Fransadan oyuncu var diye bisey yazmamış o yüzden öyle dedim.

Umarım anlaşma sağlanan oyunculardan biri Kallstörm'dür ve o yüzden bu listeye yazmamıştır. Eğer öyleyse Fransa ligi'nin son maçları bekleniyor açıklanmak için. Tek ihtimal bu kaldı sanırım.

bir yeri atlıyorsunuz arkadaşlar.başkan ntv'de fatih hocanın istediği oyuncular var bizim istediğimiz oyuncular var dedi sırf f.terim'in istediği adamlar alınmayacak yani

Ama Hakan Ünsal da cenesini hic tutamiyor gercekten. Hemen gazeteye yetistirmis. Eger Terim duyulmasini istememisse yaziklar olsun. Kafayi yemistir

Ya tahmin edemiyorum izleyelim görelim nasıl olsa 2 haftaya bu iş biter ama elmander ve kim kallstrom ne alaka onu anlamadım?

Bu işte bir yalnışlık var çünkü sayılan kişilerde 6 yabancı sayılmış ( almanya 2 italya 2 ingiltere 1 Türkiye 1 ) , kim kallstrom ve elmanderi de sayarsak 2 de onlar eder 8 yabancı eder.

Elde 3 tane tutulacak yabancı var; Pino, Stancu, Baros, Culio var.

Etti 11 yabancı.

Bu kadar yalan olur mu?

Hiç kimse düşünemiyor mu, hesaplayamıyor mu?

Hadi eldekilerin 3'ünü de sattık diyelim, 8 tane kaliteli yabancı transfer etmek akıl işi mi?

Bir kere Türkiye'den Selçuk İnan garanti.

2.Türk'ün stoper olması şart!

3.Türk'ün hangi bölgeye alınacağı bile bir muamma ama Necati ismi geçiyor. Şaşırdım çünkü Drogba gibi isimlerin anıldığı bir Galatasaray'da necatinin ne işi var ?!

Diğer yerlerden gelecek kişileri tahmin etmek imkansız, gazeteler drogba geliyor diye yazdıysa bu hakikatten alacağımız anlamına mı geliyor? ne yani biz gidip forvet için italya'dan Eto'o yu ingiltereden de bir sağ bek oyuncusunu alamazmıyız? Neden herkes Drogba'ya şartlamış kendini?

Yurt dışından bir yerli diyor, İnşallah bu eleman halil altıntop değildir-ki olması da imkansız çünkü yine elmander,yabancı forvet,necati gibi isimlerin olduğu kadroda 4.kişi bir türk forvet daha olmaz.

Kim olur bilmek imkansız çünkü çok ama çok Türk var yurt dışında oynayan, ilerleyen günlerde göreceğiz olayları.

Ama şundan eminim öyle adamlar transfer edilecek ki milletin aklı çıkacak, Arda da bir yere gitmeyecek ve seneye Galatasaray kafaya oynayan bir takım olacak.

Belkide dediğin gibi adamlar gidecek???

Fatih Terim Pino´yu Mino´yu tutmaz, Stancu, Culio hepsi gider. Göreceksiniz. Iyi de yapar.

baros gidecek(insallah) torric jebrin alacagiz turkiyeden yabanci olarak,yurtdisindan turk olarak gokhan tore, almanyadan diego ve X ingiltereden Drogba,Italyadan Buffon ve Zapata, trden uc turk ise selcuk inan pektemek ve serdar kesimal

Kalmayi hakeden adamlar zaten tam Baros yarim Pino, Culio ve Cana. Pino ve Culio kalir b. ihtimal.

Şenol Güneş galiba Jaja ile Colman'ı satmak istiyormuş.Yurtiçinden sürpriz yabancı bu ikisinden biri olabilir.

Üst Alt