İşte Ülkemizin Hali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Ülkemizin Hali

Dun aksam televizyona bi bakiyim dedim, bu yaratik ile karsi karsiya geldim.. Su tip nedir ya? Birisi aciklik getirebilirmi? Bide bu herifi televizyona cikaryiolar :D

Attach4709_20161130_200209.jpg

Attach4710_20161130_200345.jpg

Ya eve gelis saatinde hep o acik oluyor yemek yerken denk geliyorum tum olayi anlatabilirim. Mehmet bitane kizi elledi birakti. Caner urlalara, adanalara tatile gidip ardindan umreye gidecekti. Pamuk zikirmatik cekerken esra erol ay o ne dedi. Zikirmatik esra abla sana aldim dedi. Falan filan bide deli var surekli denk geliyorum aklimi kaybedecem. Dedi lan resmen cikarmislar yayina asdadd

Şunun ne olduğunu hala kimse açıklamadı :D Programın adı ne, hangi kanalda, saat kaçta bir insan evladı yazsın da bilelim yaw biz konuya fransızız.

Şunun ne olduğunu hala kimse açıklamadı :D Programın adı ne, hangi kanalda, saat kaçta bir insan evladı yazsın da bilelim yaw biz konuya fransızız.
Acor şerefsizi illuminatinin gözüyle, 6-0 ı birleştirip göz6 diye bir program icat etmiş. kızlar ve erkekler ayrı evlerde kalıyor gün içinde yarışıp birbirlerine aşık oluyolar format bu yani.

Üst Alt