İstifa da Bir Hizmettir Ergin Ataman - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstifa da Bir Hizmettir Ergin Ataman

Dursun varken GS kulubunde geldigi gunden bugune yasanan sayisiz olumsuzluklardan sonra problemi teknik adamlarda arayanlar sapla samani ayirt edemeyenlerdir.
9 m $ bütçe lazım yoksa istifa ederim dedi yönetim bütçeyi verdi,istediği oyuncuları aldı

Yönetim üstüne düşeni yaptı,müthiş kadro kurduk şimdi sıra taraftarda dedi

2 m $ falan gömdüğü oyun kurucu rotasyonundaki 2 oyuncuyu gönderdi Deon Thompson'u gönderdi

Fitipaldo'yu transfer etti üstüne McCollum geldi

Daha ne yapsın yönetim? Suç tamamen ERgin Ataman'a aittir basketbol konusunda yönetime bu yıl edilecek tek laf yoktur.

Yönetim istifa fakat basketboldaki asıl suçlu çok net ortada.

Son 2 derbi

3.Ç F.Bahçe 41-56 G.Saray (09:24)
MS F.Bahçe 85-80 G.Saray

3.Ç G.Saray 50-35 F.Bahçe (06:55)
MS G.Saray 75-79 F.Bahçe

9 m $ bütçe lazım yoksa istifa ederim dedi yönetim bütçeyi verdi,istediği oyuncuları aldı

Yönetim üstüne düşeni yaptı,müthiş kadro kurduk şimdi sıra taraftarda dedi

2 m $ falan gömdüğü oyun kurucu rotasyonundaki 2 oyuncuyu gönderdi Deon Thompson'u gönderdi

Fitipaldo'yu transfer etti üstüne McCollum geldi

Daha ne yapsın yönetim? Suç tamamen ERgin Ataman'a aittir basketbol konusunda yönetime bu yıl edilecek tek laf yoktur.

Yönetim istifa fakat basketboldaki asıl suçlu çok net ortada.

De ki oyuncu seciminde bu kez hata yapti.

Hemen yollayacaksin oyle mi?

Ergin Ataman defalarca cok ustun bir koc oldugunu kanitlamis biri. Oyuncu seciminde hata yapabilir bazen.

Karsisindaki Obradovic hayati boyunca senin kadar kisitli butce ile calismamis biri.

Bir Sürü maçta 3. Çeyrekte fark ile öndeyken yeniliyorsan kusura bakma Ataman sorunlu ve sorumlu sensin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt