İstifa Diye Bağıranı Paket Yapıyorlarmış (!) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstifa Diye Bağıranı Paket Yapıyorlarmış (!)

Bu olay dursun şerefsizinin devlet tarafından korunduğunun kanıtıdır arkadaşlar. Spor şube istifa diye bağırırsanız paket yaparız sizi demiş. Nedeni de bence belli: Rivanın birilerine peşkeş çekilmesi. Birileri zengin olana kadar dursun falan gitmez bu kulüpten. Ne zaman işleri biter dursunla ne zaman arsa parça parça birilerine ucuza verilir o zaman gider bu adam da. Ünal Aysal zamanında kanal kanal gezip Ünal başkanı istifaya davet eden kulüp üyesi duayenlerin (!) de şu anda dursuna ses çıkarmamalarının nedeni bu bence. ÇÜNKÜ EMİR BÜYÜK YERDEN.

Twitter

Edit : Ayrıca ultraslan denen paralı köpek sürüsünün de arenada en ufak istifa sesini direk bastırmasının nedeni de bu bence.

Son düzenleme:
dursunu ciddiye alan kim abartmayın. şu paralı köpekler ultasalan oluşumundan klübümüzün bir an önce kurtulması lazım ama. rezaletler resmen rezalet

dursunu ciddiye alan zaten yok. dursun olayı kuralına uygun göstermek için kullanılan bir maşa sadece.

Bu ne kadar doğru bilemem ama ben bir kaç yerde Florya'yı basmaları lazım vs gibi şeyler okudum da o öncedendi şimdi kapıya 10-15 kişi toplandı mı biber gazı+tomayla anında dağıtırlar muhtemelen

palavra .. istifa bagirmasi ile bir sey olmaz fakat yok orayi basalim , hesap soralim islerinde devlet cok daha sert olacak artik

Dursunu imparator yaptiniz. Floryaya gider tepkilerini gosterirler isterlerse. Bir tepki icin tutuklayip muhebbet verecek halleri yok.

Benim anlamadigim kongre uyeleri baya korkuyor bu taraftar tepkilerinden. Devlet biraz daha sert olacak filan

Tabi ya gidip Dursun capsizina kufur edersen muhebbet verirler adama mazallah.

Gidin koruma filan isteyin

Son düzenleme:
toplumsal olaylarin her cinsine karsi son donemde devlet sertlesti , hem guvenlik hem de provakasyona karsi .. mesela istiklalde filan da cok azaldi , eskiden cart yuruyusu curt protestosu olurdu . kalmadi

diger yandan ben yonetici degilim , basan bassin , giden gitsin , ne giderim , ne de giden beni ilgilendirir , ne korkacagim allah askina , ben gaza gelip de insanlarin polisle karsi karsiya gelmesinden memnun olmam diye dedim , kim ne yapiyorsa yapsin

sucukcular gostermelik giderler belki 1-2 mac sonra

o mesajdan benim sucukculugumu nasil cikardin ? beni geremezsin , imkansiz , baska hedefler secmelisin . ama ortak noktamiz , ben de o sucukcu tayfadan oldum olasi nefret etmisimdir

hatta ua nin kendi forumunda da sevilmezlerdi o kemik sucukcular

Seni kim seviyor allah askina. Sevilmeyen evlat olmussun sen. Kendi kendini seviyormusun acaba sen.

Heryerden dislanmaya mahkum olursun iste. Bu Marjinal milleti salak yerine koyan aptalca dusuncelerinle.

Son düzenleme:
GSC de konu sinan bilgin mi yoksa GSaray mi ? Enerjini ben ya da forumdaki kisilere odaklamak yerine GS ye nasil faydali olabilirime yonlenebilirsin mesela

Cunku benim ne oldugumu olmadigimi buradaki insanlarin senin onemsedigin kadar kaale aldiklarini dusunmuyorum

Üst Alt