İsviçre Futbol Federasyonu, Cüneyt Çakır’ın İsviçre Ligi’nde Maç Yönetmesini İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsviçre Futbol Federasyonu, Cüneyt Çakır’ın İsviçre Ligi’nde Maç Yönetmesini İstiyor

1648636239221.png

İsviçre Futbol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonuna bir yazı yazarak, Cüneyt Çakır’ın İsviçre Ligi’nde maç yönetmesi için teklif gönderdi. (Tribun Dergi)

İsviçre Futbol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonuna bir yazı yazarak, Cüneyt Çakır’ın İsviçre Ligi’nde maç yönetmesi için teklif gönderdi. Şu anda İsviçre Futbol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonunun onayını bekliyor. Onay çıktığı anda Cüneyt Çakır, ekibiyle birlikte İsviçre Ligi’nde maç yönetmeye başlayacak. Dolayısıyla da tekrar Dünya Kupası’nda maç yönetme şansını yakalayacak.

Bu herifin iyi hakem olduğunu zannediyor olamazlar. Zamanında swiss takımlarını çok delirttiyse gelsin de kafasını yaralım tarzı bir plan olabilir.

Avrupa maçlarında gayet iyi yönetim sergiliyor. Malesef boyun eğmeye meyilli olduğu için Türkiye Ligi'nde şaibeli maçların bir numaralı adami

TFF, İsviçre Futbol Federasyonu'nun Cüneyt Çakır'ı transfer etme talebine olumlu yanıt verdi. (Hürriyet)

Cüneyt gidiyor.

"CÜNEYT ÇAKIR İÇİN GELEN BİR TEKLİF VAR"

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanvekili, İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşler Sorumlusu Ali Düşmez:

"Böyle bir talep var. Ancak henüz karar konusunda yönetimde bir şey konuşmadık. Gelen bir şey var. Ancak MHK Başkanının vereceği karara da yönetim kurulu uyacaktır diye düşünüyorum"

Üst Alt