İtalya Hakem Birliği, Milan'dan Özür Diledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtalya Hakem Birliği, Milan'dan Özür Diledi

1642505823333.png

Milan - Spezia maçında hatalı kararlar veren hakem Marco Serra, maç sonunda gözyaşlarını tutamadı.

İtalya Hakem Birliği, Milan'dan özür diledi.

Marco Serra'nın uzun bir süre maç alamayacağı söyleniyor.

(Gazzetta dello Sport)

büyük takım olunca olur öyle şeyler. galatasaray sadece sahada değil, masada da büyük takım hüviyetini kaybetti. esas korkutucu olan da o zaten, çünkü sahadaki büyüklük 1 teknik adam, 2-3 doğru topçuyla gelir ama korkaklık kulübü esir alırsa dışardaki büyüklüğü kupalar bile geri getiremez.

maçı da izledim bu arada, enayice bi karar vermesine rağmen son saniyedeki spezia golünde faul uydurmayacak kadar şerefli bi hakem. bizim şerefsizler gibi galatasaray dışında bi takıma yaranayım diye ordan atladığını öbür taraftan tamamlamamış herif. gözyaşları da şerefinden zaten, bizim memur şerefsizlerin anlayamayacağı bi durum söz konusu ortada.

Onurlu ve adil yönetilen bir yerde böyle olur. Maçda hatali denen özette erken çalınan bir faul sonucu giden gol baska da bir hata yok adamlar çıkıp özür diliyor ve hakemi dinlendiriyor. Bizim maç da yapilmayan hata yok tek tarafli bir yonetim var özürü geç hataları yapan hakem ödüllendiriliyor.

Hakem dudugu caldiginda hatali oldugunu anladi zaten ki hemen ozur diledi. Adam zaten kendi hatasinin farkinda uzerine birde ekstra ceza bilemiyorum. Bizimkiler ornek alsin diyecegim ama para icin bunlar herseyini satar.

Üst Alt