italya milli takımı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

italya milli takımı

Yemeklerini severmisin?
Makarna pizza falan severim. Kim sevmez ki. Osso buco yiyip beğenmemiştim ama genel olarak Akdeniz mutfağı güzeldir yani
havasını suyunu yemeğini erkeğini kadınını cartı curtu
genel bir soru olarak sordum
Havasını suyunu falan bilemeyeceğim maalesef gitmedim ama gitmek isterim

İnsanlarını da pek bilmem ama iyi gibiler gözlemlediğim kadarıyla

Serie A severim

@Özgüç Türkalp
ne anlatmaya çalışıyorsun?

inter milan mı milan mı
Bir kere Inter Milan diye bir şey yok. Galatasaray Istanbul diye bir şey olmadığı gibi

Inter'i şerefsiz şikeci Milan'a yüz kere tercih ederim. Totonero skandalına bir bak derim

İtalya'da üç büyükler içindeki tek şerefli takım Inter'dir

Ayrıca Interli sporcular kulübümüze değerli katkılarda bulunmuşlardır

Son olarak ben de enternasyonalist bir adam olduğumdan prensip olarak da Inter takımını beğenirim. Zaten çocukluğumda da hayli orijinal mavi siyah renkleriyle dikkatimi çekmiştir

Bir kere Inter Milan diye bir şey yok. Galatasaray Istanbul diye bir şey olmadığı gibi

Inter'i şerefsiz şikeci Milan'a yüz kere tercih ederim. Totonero skandalına bir bak derim

İtalya'da üç büyükler içindeki tek şerefli takım Inter'dir

Ayrıca Interli sporcular kulübümüze değerli katkılarda bulunmuşlardır

Son olarak ben de enternasyonalist bir adam olduğumdan prensip olarak da Inter takımını beğenirim. Zaten çocukluğumda da hayli orijinal mavi siyah renkleriyle dikkatimi çekmiştir
FC Internazionale Milano (Football Club Internazionale Milano)
lütfen yanlış bilgi yapmayalım

hangi enternasyonalistlerdensiniz?

FC Internazionale Milano (Football Club Internazionale Milano)
lütfen yanlış bilgi yapmayalım

hangi enternasyonalistlerdensiniz?
O kulübe yabancılar dışında kimse Inter Milan demez. Inter dersin bellidir hangi kulüpten bahsettiğin. Bize de yabancılar Gala diyor ya da zamanında Galatasaray Istanbul dşye yazıyorlarmış Alman basınında örneğin, ama Inter Inter'dir.

Soruyu açman lazım çeşitleri ne ki.

Üst Alt