İtalya'da Tutunamayan Melo: "Yuvama dönmek istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İtalya'da Tutunamayan Melo: "Yuvama dönmek istiyorum"

[h=4]İnter’de aradığını bulamayan tecrübeli orta saha oyuncusu, “Dönmeyi çok isterim. Galatasaraylı arkadaşlarımı ve özellikle taraftarımızı çok özledim. Fakat Galatasaray’ın şu anki maddi krizi nedeniyle transfer yapması zor gibi görünüyor” dedi.[/h]
5000950.jpg

Sezon başında iki lig maçında Galatasaray forması giydikten sonra, transferin son gününde İnter’e imza atan Felipe Melo, İtalya’daki ikinci macerasında da aradığını bulamadı.

Sambacı, “Dönmeyi çok isterim. Galatasaraylı arkadaşlarımı, özellikle taraftarımızı çok özledim. Fakat Galatasaray’ın şu anki maddi krizi nedeniyle transfer yapması zor görünüyor. İnşallah kısa sürede her şey düzelir ve yeniden Galatasaray’ı iyi yerlere taşırız” ifadesini kullandı. Melo, Çin’den teklif gelip gelmediği sorusuna ise “Şu an böyle bir şey yok. İnter’deyim ama buradan gitmemi isterlerse, her şey değerlendirilir. Önceliğim dediğim gibi Galatasaray” diye konuştu.

Fanatik

Ne Melo'su? Daha Hamit'le sözleşme yenileyecegiz. Jem dönecek. Kaptan Selçuk var. Bilal gibi bir kalite var. Gerekirse Hakan Balta var. Bu kadar kaliteli bir orta alana transfer gereksiz.

25 alti olmasi gerekmiyor. Sezon basinda Songu alsaydik yeterliydi.

Ne yapip edip Daridayi almamiz gerek

zenciler kafa olarak futbolu 29-30'larında bitiriyor.

genc alıp 5-6 sene tam verimde kullanmak lazım.

darida falan hikaye, min. 12-15 m euro arası bonservis çekerler.

daha az maliyetli kalite topculara yönelmemiz lazım.

Yürü la, umduğunu bulamadın şimdi de emekli ikramiyeni çıkarmaya mı geliyorsun?
Zaten son 2 sezon kötüydü. 25-26 yaşında adam yiyen bi tane zenci lazım bize. Hep aynı isimler hep aynı isimler...

Üst Alt